Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu
new
Inżynieria
Maflow

Maflow
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
komunikatywność
praca zespołowa
rozwiązywanie problemów
wykonywanie napraw
Opis stanowiska

MAFLOW PLASTICS POLAND SP. Z O.O.

Maflow Plastics Poland to nowoczesna firma produkcyjna będąca jednym ze światowych liderów w dziedzinie formowania wtryskiem, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z tworzyw sztucznych dla branży motoryzacyjnej, wykorzystywanych wewnątrz i na zewnątrz samochodów.

MPP jest częścią Grupy Maflow, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego, która szerzej wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Boryszew S.A., notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola stanu maszyn i urządzeń na hali produkcyjnej
  • wykonywanie napraw, przeglądów oraz prac konserwacyjnych
  • udział w uruchamianiu oraz optymalizacji pracy maszyn i urządzeń
  • prace przy naprawach związanych z budynkiem firmy

Nasze wymagania

  • Jeśli masz odpowiednie wykształcenie bądź doświadczenie to super! Ale jeśli nie to nic straconego, wszystkiego Cię nauczymy! Punkty poniżej są dla nas najważniejsze 😊
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, zdobycia dodatkowych uprawnień, udziału w kursach i szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
  • pakiet benefitów współfinansowanych przez pracodawcę (karta sportowa, ubezpieczenie medyczne)

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Bony żywieniowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.