Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Logistyki (procurement)
new
Logistyka
Maflow

Maflow
Tychy
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
doświadczenie logistyczne
Angielski
MS Office (Excel)
SAP
Opis stanowiska

Boryszew S.A. oddział MAFLOW

Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Zakres obowiązków

  • Cykliczna aktualizacja harmonogramów dostaw do wszystkich zarządzanych dostawców;
  • Utrzymanie optymalnego poziomu zapasów przydzielonego asortymentu komponentów;
  • Zapewnienie dostępności wszystkich komponentów zgodnie z planami produkcyjnymi;
  • Dokonywanie analizy potencjalnych zagrożeń;
  • Opracowywanie raportów;
  • Przygotowywanie zleceń transportowych;
  • Dokonywanie przesunięć międzymagazynowych;
  • Wprowadzanie danych do systemu SAP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, ekonomia;
  • Min. 2 letnie doświadczenie w dziale logistyki w firmie produkcyjnej (organizacja dostaw komponentów bezpośrednio produkcyjnych);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalający na swobodną konwersację;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Znajomość systemu SAP lub innego systemu ERP;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym
  • Udział w rozwoju standardów w organizacji
  • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków obcych)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznym środowisku

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Brak dress code’u
  • Kawa / herbata
  • Parking dla pracowników
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Bony żywieniowe
  • Dofinansowanie wypoczynku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.