Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Technolog
new
Inżynieria
Maflow

Technolog

Maflow
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
j. angielski
budowa maszyn
Ms office
umiejętności analityczne
komunikatywność
tworzywa sztuczne
procesy wtrysku
procesy zgrzewania
Opis stanowiska

MAFLOW PLASTICS POLAND SP. Z O.O.

Maflow Plastics Poland to nowoczesna firma produkcyjna będąca jednym ze światowych liderów w dziedzinie formowania wtryskiem, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z tworzyw sztucznych dla branży motoryzacyjnej, wykorzystywanych wewnątrz i na zewnątrz samochodów.

MPP jest częścią Grupy Maflow, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego, która szerzej wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Boryszew S.A., notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie dokumentacją techniczną i danymi
  • Odbiór oraz rejestrowanie rysunków nowych detali i specyfikacji od Klienta
  • Sporządzanie i rewizja BOM-ów nowych detali i wpisów do systemu
  • Sporządzanie i rejestracja dokumentacji wymaganej przez Klienta zarządzanie harmonogramem wdrożeń
  • Planowanie wdrożeń nowych produktów i sporządzanie ich harmonogramu
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z przekazaniem nowego projektu na obszar produkcji (wytyczne / standardy / zalecenie / instrukcje itd.)
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i przeprowadzanie ustaleń technicznych z dostawcami materiałów, komponentów, itp. w celu poprawienia jakości produktu
  • Kontrolę parametrów urządzeń wspomagających proces produkcji
  • Analiza niezgodności produktu i wdrażanie rozwiązań poprawiających jakość

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani studenci ostatniego roku studiów bądź absolwenci)
  • Wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz procesów wtrysku i zgrzewania
  • Znajomość budowy maszyn produkcyjnych
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność i terminowość

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pakiet benefitów współfinansowanych przez pracodawcę (karta sportowa, ubezpieczenie medyczne)

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Bony żywieniowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.