Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

E-commerce Specialist
Marketing
Making prime Sp. z o. o.

Warszawa
6 500 - 8 500 PLNBrutto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
e-commerce
dobra organizacja pracy
pomysłowość
Sales
Mile widziane
excel
account manager
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i wdrażanie działań sprzedażowych na Amazon.
  • Obsługa działań operacyjnych na koncie Amazon.
  • Zarządzanie polityką cenową produktów.
  • Tworzenie kart produktowych wspólnie z działem contentowym.
  • Przeprowadzenie analiz produktowych.
  • Monitorowanie obsługi zamówień i stanów magazynowych.

Jakie są nasze wymagania?

  • Posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie w obsłudze sprzedaży przy projektach e-commerce i znasz specyfikę branży.
  • Umiesz wyciągać wnioski z przeprowadzonych analiz i wprowadzać je w życie.
  • Jesteś zorganizowany i dbasz o szczegóły - realizacja kilku zadań jednocześnie nie jest dla Ciebie wyzwaniem.
  • Cechujesz się zaangażowaniem, samodzielnością, kreatywnością i aktywnością w poszukiwaniu rozwiązań - szukasz rozwiązania problemów, wychodzisz z inicjatywą
  • Orientujesz się w aktualnych trendach z zakresu sprzedaży e-commerce.
  • Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office, Excel.
  • Lubisz stawiać czoła nowym wyzwaniom.
  • Znasz język angielski.

Co oferujemy Tobie?

  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy różnorodnych projektach
  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca
  • Realny wpływ na rozwój naszej organizacji – Twoje pomysły się dla nas liczą!
  • Stabilną współpracę w oparciu o dowolną formą zatrudnienia
  • Świetną atmosferę – mówimy otwarcie o wszystkim
  • Szkolenie wstępne i wsparcie Zespołu

O nas

Wspieramy firmy w rozpoczęciu i rozwoju sprzedaży na Amazonie w całej Europie. Jesteśmy zespołem ekspertów od Amazona, którzy łączą swoje siły, tworząc efektywną strategię sprzedaży na Amazonie. Wraz z rozwojem firmy otwierają się przed nami nowe możliwości, obszary, stanowiska i rynki. Szukamy ludzi, którzy mają podobne wartości do naszych. Dla nas najważniejsza jest Twoja motywacja, kompetencje i to, czym kierujesz się w pracy. Nasz zespół to Ludzie z pasją i motywacją do działania, którzy są zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami w obszarze e-commerce. Lubimy ze sobą pracować i stawiamy na otwartość, pozytywne podejście i komunikację – jasno i konkretnie rozmawiamy ze sobą. My naprawdę czujemy, że mamy misję w tym co robimy, dlatego szukamy osoby, która zostanie z nami na dłużej i wniesie kawałek siebie. Osoby, która wspomoże nas swoim doświadczeniem i umiejętnościami w dalszym rozwijaniu firmy. Jesteś specjalistą w tym, co robisz i doskonale znasz świat e-commerce? Jesteś w dobrym miejscu.

Jak wygląda proces rekrutacji?

1. Aplikacja – wypełnij formularz, załączając swoje CV.

2. Rozmowa kwalifikacyjna z rekruterką. Poprosi Cię o więcej informacji o Tobie, Twoich umiejętnościach i motywacji. Podczas rozmowy dowiesz się również więcej o firmie i stanowisku.

3. Zadania kwalifikacyjne. W trzecim etapie poprosimy Cię o rozwiązanie zadania, sprawdzającego Twoje umiejętności.

4. Rozmowa kwalifikacyjna z menedżerem. W ostatnim etapie rekrutacji spotkasz się z bezpośrednim przełożonym na stanowisku, na które aplikujesz.

Czas trwania procesu wynosi zazwyczaj 2-3 tygodnie.

6 500 - 8 500 PLN

Brutto miesięcznie - Dowolna