• Wszystkie ofertyPoznańLogistykaKierowcaKierowca międzynardowy kat. B (bus plandeka)
    Kierowca międzynardowy kat. B (bus plandeka)
    new
    Logistyka
    MAKO TSL

    MAKO TSL

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna
    MAKO TSL

    MAKO TSL

    #MakoTSLteam to ponad 100 doświadczonych spedytorów, którzy każdego dnia wysyłają ponad 1000 pojazdów z naszej floty z różnorodnymi ładunkami po Europie Zachodniej. W 2023 roku zrealizowaliśmy ponad 183 tysiące zleceń transportowych. Jeśli szukasz dynamicznego środowiska pracy, dołącz do lidera w sektorze transportu lekkiego.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    współpraca
    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Mako TSL Błażej Makurat

    Jesteśmy polską firmą spedycyjną działającą na rynkach europejskich od 2011 roku. Wyrośliśmy na prowadzeniu busów plandek do 3,5 tony - jesteśmy największym graczem w tym segmencie rynku. Od maja 2022 roku weszliśmy również na duże auta (13.6 Standard oraz Mega), z najlepszymi na rynku warunkami dla Przewoźników.

    Przez ostatnie 12 lat urośliśmy z małego przedsiębiorstwa zatrudniającego kilka osób do lidera na rynku zatrudniającego ponad 220 Pracowników. Każdy w zespole MAKO TSL to dla nas Partner. Cenimy ludzi z praktycznym doświadczeniem, którzy nastawieni są na stałą współpracę oraz ciągły rozwój. Oferujemy jasną ścieżkę kariery, która uzależniona jest od zaangażowania i wyników, a nie stażu pracy.

    Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij przycisk Aplikuj i prześlij nam swój formularz.

    Stabilna firma poszukuje kierowców kat. B do pracy w transporcie międzynarodowym. Oferujemy dzienne stawki od 260 zł do 300 zł netto (na rękę) za każdy dzień w trasie oraz atrakcyjne dodatki w zależności od posiadanego doświadczenia.

    Obcokrajowcy spoza UE są mile widziani, zapewniamy pełną pomoc w uzyskaniu odpowiednich dokumentów.

    Chcąc uzyskać więcej informacji, należy zadzwonić pod numer:

    PL

    Przemek - 690-005-420

    Bartek - 576-051-093

    UA / BY

    Dmytro - 605-476-677

    Oleksandr - 882-356-809

    CV nie jest wymagane.

    Twój zakres obowiązków

    • Realizacja zleceń transportowych na terenie UE busami plandekami do 3,5 t (Renault Master)
    • Wypełnianie dokumentacji transportowej
    • Współpraca z doświadczonymi spedytorami i dyspozytorami

    Nasze wymagania

    • Prawo jazdy kat. B

    Mile widziane

    • Znajomość języków obcych: angielski, niemiecki

    To oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie od 260 zł do 300 zł netto za każdy dzień w trasie
    • Elastyczne formy zatrudnienia
    • Nowoczesny tabor własnych i w pełni sprawnych samochodów - Renault Master
    • Pracę na terenie UE - bez UK oraz Skandynawii
    • Pracę w systemie 3/1 lub dłuższym
    • Kartę paliwową oraz bankomatową
    • Współpracę z doświadczonymi spedytorami