Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Spedytor międzynarodowy / Team Leader / Kierownik oddziału - busy
new
Logistyka
MAKO TSL

MAKO TSL
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
MAKO TSL
MAKO TSL

#MakoTSLteam to ponad 100 doświadczonych spedytorów, którzy każdego dnia wysyłają ponad 1000 pojazdów z naszej floty z różnorodnymi ładunkami po Europie Zachodniej. W 2023 roku zrealizowaliśmy ponad 183 tysiące zleceń transportowych. Jeśli szukasz dynamicznego środowiska pracy, dołącz do lidera w sektorze transportu lekkiego.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
spedycja
zorientowanie na wynik
współpraca z klientem
Angielski
samodzielność
Mile widziane
Niemiecki/Francuski
Opis stanowiska

Mako TSL Błażej Makurat

Jesteśmy polską firmą spedycyjną działającą na rynkach europejskich od 2011 roku. Wyrośliśmy na prowadzeniu busów plandek do 3,5 tony - jesteśmy największym graczem w tym segmencie rynku. Od maja 2022 roku weszliśmy również na duże auta (13.6 Standard oraz Mega), z najlepszymi na rynku warunkami dla Przewoźników.

Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie. Przez ponad 13 lat urośliśmy z małego przedsiębiorstwa, zatrudniającej kilkanaście osób, do średniej wielkości firmy zatrudniającej ponad 220 pracowników.

95% z naszej Kadry Zarządzającej rozpoczynało swoją karierę od najniższych stanowisk Młodszego Spedytora czy Pracownika Biurowego.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie ładunków międzynarodowych oraz kabotażowych na busy plandeki do 3,5t DMC od Klientów własnych oraz z giełd transportowych.
  • Prowadzenie busów plandek (do 3,5t) po Europie Zachodniej (głównie DE, FR, BE, NL, LU, AT).
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie.
  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług.

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum 2-letnie (Spedytor), 3-letnie (Team Leader, Kierownik oddziału).
  • Zorientowanie na wynik.
  • Doświadczenie w pracy ze stałymi Klientami (własna baza mile widziana).
  • Swobodna znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielna organizacja pracy.

  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego.

Oferujemy:

  • Oparty na AI (sztucznej inteligencji) automatycznie dopasowujący ładunki autorski program TMS oraz flotę o niespotykanej skali blisko 1 000 aut jako narzędzia gwarantujące uzyskanie maksymalnej marży z obecnych oraz nieograniczone możliwości w pozyskiwaniu nowych Klientów.
  • Brak górnej granicy wynagrodzenia - SKY IS THE LIMIT. Premia jest uzależniona tylko i wyłącznie od Twoich wyników.
  • Możliwość utworzenia własnego Zespołu i Oddziału.
  • Dział windykacji, księgowości, pozyskiwania przewoźników, koordynator odpowiedzialny za kontakt z kierowcą - do Twojej dyspozycji. Ty zajmujesz się tylko tym w czym jesteś najlepszy - pozyskiwaniem zleceń.
  • B2B lub umowa o pracę - sam decydujesz, co wolisz.
  • Home Office lub praca w jednym z pięciu biur w Polsce.
  • Praca w firmie z 13-letnim doświadczeniem, TimoCom 209063 i TransEU 472956, B2PWeb, Status Super Płatnika TransEU.
  • Samochody służbowe dla spedytorów z najlepszymi wynikami.
  • Pełna poufność nadesłanych aplikacji.

Zapewniamy onboarding w Gdańsku z pokryciem kosztów dojazdu i zakwaterowania.

Benefity:

  • 85% dofinansowania do karty Multisport i LUXMED
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wyjazdy integracyjne
  • Brak dress code’u
  • Program rekomendacji pracowników
  • Dofinansowanie do okularów
  • Premie i paczki świąteczne
  • Bezpłatne lekcje języka niemieckiego
  • Udział w szkoleniach
  • Firnowe drużyny (MTB, koszykówka, piłka nożna)

Dołącz do lidera branży transportu lekkiego (busy plandeki do 3,5t DMC). Szukamy doświadczonych i samodzielnych profesjonalistów z silnym zorientowaniem na Klienta. Oferujemy solidne zaplecze finansowe oraz administracyjne, aby wspólnie osiągnąć sukces.

Etapy rekrutacji:

  1. Analiza CV
  2. Spotkanie online na Google Meet
  3. Spotkanie w naszym biurze
  4. Decyzja