• Wszystkie ofertyLublinLogistykaSpedycjaSpedytor międzynarodowy / Team Leader / Kierownik oddziału - busy
    Spedytor międzynarodowy / Team Leader / Kierownik oddziału - busy
    Logistyka
    MAKO TSL

    MAKO TSL

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    MAKO TSL

    MAKO TSL

    #MakoTSLteam to ponad 100 doświadczonych spedytorów, którzy każdego dnia wysyłają ponad 1000 pojazdów z naszej floty z różnorodnymi ładunkami po Europie Zachodniej. W 2023 roku zrealizowaliśmy ponad 183 tysiące zleceń transportowych. Jeśli szukasz dynamicznego środowiska pracy, dołącz do lidera w sektorze transportu lekkiego.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    samodzielność

    spedycja

    dobra organizacja pracy

    język angielski

    Mile widziane

    język niemiecki

    francuski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy polską firmą spedycyjną działającą na rynkach europejskich od 2011 roku. Wyrośliśmy na prowadzeniu busów plandek do 3,5 tony - jesteśmy największym graczem w tym segmencie rynku. Od maja 2022 roku weszliśmy również na duże auta (13.6 Standard oraz Mega), z najlepszymi na rynku warunkami dla Przewoźników.

    Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie. Przez ponad 13 lat urośliśmy z małego przedsiębiorstwa, zatrudniającej kilkanaście osób, do średniej wielkości firmy zatrudniającej ponad 220 pracowników.

    95% z naszej Kadry Zarządzającej rozpoczynało swoją karierę od najniższych stanowisk Młodszego Spedytora czy Pracownika Biurowego.

    Obowiązki:

    • Pozyskiwanie ładunków międzynarodowych oraz kabotażowych na busy plandeki do 3,5t DMC od Klientów własnych oraz z giełd transportowych.
    • Prowadzenie busów plandek (do 3,5t) po Europie Zachodniej (głównie DE, FR, BE, NL, LU, AT).
    • Współpraca z pozostałymi działami w firmie.
    • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług.

    Wymagania:

    • Doświadczenie minimum 2-letnie (Spedytor), 3-letnie (Team Leader, Kierownik oddziału).
    • Zorientowanie na wynik.
    • Doświadczenie w pracy ze stałymi Klientami (własna baza mile widziana).
    • Swobodna znajomość języka angielskiego.
    • Samodzielna organizacja pracy.

    • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego.

    Oferujemy:

    • Oparty na AI (sztucznej inteligencji) automatycznie dopasowujący ładunki autorski program TMS oraz flotę o niespotykanej skali blisko 1 000 aut jako narzędzia gwarantujące uzyskanie maksymalnej marży z obecnych oraz nieograniczone możliwości w pozyskiwaniu nowych Klientów.
    • Brak górnej granicy wynagrodzenia - SKY IS THE LIMIT. Premia jest uzależniona tylko i wyłącznie od Twoich wyników.
    • Możliwość utworzenia własnego Zespołu i Oddziału.
    • Dział windykacji, księgowości, pozyskiwania przewoźników, koordynator odpowiedzialny za kontakt z kierowcą - do Twojej dyspozycji. Ty zajmujesz się tylko tym w czym jesteś najlepszy - pozyskiwaniem zleceń.
    • B2B lub umowa o pracę - sam decydujesz, co wolisz.
    • Home Office lub praca w jednym z pięciu biur w Polsce.
    • Praca w firmie z 13-letnim doświadczeniem, TimoCom 209063 i TransEU 472956, B2PWeb, Status Super Płatnika TransEU.
    • Samochody służbowe dla spedytorów z najlepszymi wynikami.
    • Pełna poufność nadesłanych aplikacji.

    Zapewniamy onboarding w Gdańsku z pokryciem kosztów dojazdu i zakwaterowania.

    Benefity:

    • 85% dofinansowania do karty Multisport i LUXMED
    • Ubezpieczenie na życie
    • Wyjazdy integracyjne
    • Brak dress code’u
    • Program rekomendacji pracowników
    • Dofinansowanie do okularów
    • Premie i paczki świąteczne
    • Bezpłatne lekcje języka niemieckiego
    • Udział w szkoleniach
    • Firnowe drużyny (MTB, koszykówka, piłka nożna)

    Dołącz do lidera branży transportu lekkiego (busy plandeki do 3,5t DMC). Szukamy doświadczonych i samodzielnych profesjonalistów z silnym zorientowaniem na Klienta. Oferujemy solidne zaplecze finansowe oraz administracyjne, aby wspólnie osiągnąć sukces.

    Etapy rekrutacji:

    1. Analiza CV
    2. Spotkanie online na Google Meet
    3. Spotkanie w naszym biurze
    4. Decyzja