• Wszystkie ofertyKrakówLogistykaInneSpecjalista ds. zakupów - Kupiec
    Specjalista ds. zakupów - Kupiec
    Logistyka
    Mamas Cosmetics Spółka z.o.o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    excel
    multitasking
    Angielski
    e-commerce

    Mile widziane

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    O nas

    Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działająca w branży handlu internetowego. Naszą specjalnością jest handel markowymi kosmetykami, dla czści z nich jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynku USA. Po 4 latach działalności, oferowane przez nas produkty dostępne są już praktycznie na całym świecie. Najczęściej nasze produkty kupują obywatele USA oraz Europy Zachodniej. Choć w krótkim czasie udało nam się już sporo osiągnąć, wciąż stawiamy sobie ambitne cele.

    Firma nastawiona jest na ciągły rozwój dlatego sporo się u nas dzieje. Ciągle się uczymy i mamy apetyt na więcej - chętnie poszerzamy horyzonty naszej działalności, więc każdy dzień przynosi nowe wyzwania!

    Nasze wymagania

    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • znajomość MS Excel
    • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
    • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
    • umiejętność poszukiwania, nawiązywania i podtrzymywania kontaktów, prowadzenia negocjacji,
    • Doświadczenie minimum rok
    • zdolności analizowania i wyciągania wniosków,
    1 554 - 2 590 USD

    Umowa o pracę

    - USD

    Dowolna