Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Regionalny Doradca Handlowy VAN
new
Sales
MAN Truck & Bus Polska

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
dobra organizacja pracy
komunikatywność
prawo jazdy
skuteczna komunikacja
Microsoft Office
Opis stanowiska

Firma MAN Truck & Bus Polska jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Poza sprzedażą pojazdów ciężarowych oraz autobusów marki MAN i Neoplan, oferuje również obsługę posprzedażną - naprawy, przeglądy, sprzedaż oryginalnych części zamiennych, a także kontrakty serwisowe, usługę Assistance Mobile 24, system zarządzania flotą MAN Telematics®, jak również, w ramach oferty Akademii MAN, szkolenia techniczne dla mechaników oraz trening jazdy ekonomicznej MAN ProfiDrive® dla kierowców.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

REGIONALNY DORADCA HANDLOWY VAN

lokalizacja: Koszalin (praca mobilna na terenie województwa zachodniopomorskiego)

Twoje zadania:

  • Sprzedaż pojazdów MAN VAN
  • Realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie
  • Aktywne poszukiwanie nowych Klientów
  • Negocjacje cenowe zgodnie z wytycznymi firmy
  • Planowanie, prowadzenie i raportowanie działań sprzedażowych
  • Profesjonalne doradztwo techniczne
  • Dbanie o dokumentację związaną ze sprzedażą pojazdów zgodnie z procedurami
  • Przeprowadzanie analizy rynku w danym obszarze
  • Budowanie długotrwałych relacji handlowych z Klientami
  • Dbanie o dobre imię, prestiż i wizerunek firmy.

Nasze oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive
  • Znajomość lokalnego rynku transportowego
  • Pasja do sprzedaży bezpośredniej
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Silna motywacja i orientacja na cele i wyniki
  • Umiejętność rozpoznawania potrzeb Klienta
  • Komunikatywność, samodzielność i systematyczność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Benefity pozapłacowe
  • Szkolenia specjalistyczne i językowe
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie
  • Dynamiczną pracę w wymagającym środowisku biznesowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia w polskich strukturach niemieckiej, profesjonalnej marki samochodowej