Oferty
New Business Manager
Sprzedaż

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

sprzedaż

Mile widziane

marketing

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Marketerhub.com jest najpopularniejszym w Polsce marketplace'em łączącym firmy ze zweryfikowanymi marketerami. Analizujemy setki aplikacji miesięcznie. Poprzez rygorystyczny proces weryfikacji wyłaniamy ok. 2% najlepszych freelancerów z rynku.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zapytań ofertowych/leadów zostawianych na naszej platformie, sprzedaż stałych współprac

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1-2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę świadczenia usług B2B
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy + prowizji
  • Pracę w 100% zdalną
  • Świetną atmosferę oraz pracę w zgranym zespole - wsparcie oraz dzielenie się wiedzą to jedna z naszych głównych wartości

O nas

Jesteśmy największą w Polsce platformą zrzeszającą freelancerów od marketingu.

W ciągu 9 lat zaufało nam ponad 1500 firm. Zbudowaliśmy silny i zgrany zespół kilkuset topowych marketerów, którzy skupiają się na digital marketingu - m. in. social media, strategie marketingowe, Facebook Ads, Google Ads, SEO.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. sprzedaży, który pomoże nam w skutecznej obsłudze zapytań ofertowych oraz zarządzaniu pozyskanymi klientami.