Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

New Business Manager
new
Sales
Marketing15

Marketing15
8 500 - 10 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
sprzedaż
umiejętności negocjacyjne
komunikatywność
marketing
kreatywność
Opis stanowiska

Jeżeli jesteś ambitnym sprzedawcą, masz wyjątkowe doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami i chcesz dołączyć do naszego zespołu, mamy dla Ciebie świetną propozycję.

Szukamy New Business Managera

O nas:

Marketing15 to dynamiczna agencja marketingowa, która opiera się na autorskim i skutecznym modelu M15.

Skupiamy się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań, które pomagają naszym klientom osiągnąć cele marketingowe.

Zdobywamy zaufanie naszych klientów poprzez skuteczne kampanie reklamowe, strategie content marketingowe oraz nowoczesne podejście do trendów w branży.

Z sukcesem świadczymy kompleksowe usługi komunikacyjne dla przedsiębiorców, freelancerów, korporacji i organizacji rządowych.

Naszym ostatecznym celem jest stać się partnerem strategicznym polskich przedsiębiorstw, w postaci agencji, do której outsourcują oni wszystkie działania marketingowe.

O Tobie:

Jeśli twoim celem jest robienie tematu dużego kalibru, nie znosisz stagnacji ani narzekania, szukasz środowiska ,w którym będziesz mógł/a się faktycznie rozwinąć, chcesz ponieść poziom swoich umiejętności, umiesz brać z pokorą prawdziwy feedback to nasza firma jest dla Ciebie.

O Stanowisku:

Jako New Business Manager będziesz kluczowym ogniwem naszego zespołu, odpowiedzialnym za zdobywanie nowych klientów i rozwijanie z nimi relacji, promowanie naszych kompleksowych usług marketingowych oraz identyfikację nowych możliwości biznesowych. Poszukujemy osoby, która nie tylko posiada wyjątkowe doświadczenie w sprzedaży, w branży marketingowej gotowej podjąć wyzwanie związane z tworzeniem strategicznych partnerstw biznesowych, ale także ma zdolności negocjacyjne, umiejętność budowania relacji, ma ponadprzeciętnie wysoki stopień inteligencji emocjonalnej oraz pasję do zdobywania nowych klientów.

Obowiązki:

  • Proaktywne poszukiwanie nowych klientów i możliwości biznesowych
  • Kwalifikowanie i badanie potrzeb klienta
  • Prezentowanie rozwiązań i edukowanie klienta
  • Umawianie spotkań
  • Przygotowywanie spersonalizowanych ofert
  • Przygotowywanie umów dla klientów
  • Budowanie trwałych relacji z klientami, koncentrując się na oferowaniu kompleksowych rozwiązań marketingowych
  • Monitorowanie trendów rynkowych i identyfikacja nowych obszarów biznesowych
  • Współpraca z innym działami
  • Reprezentowanie wizerunkowo firmy

O wymaganiach:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży marketingowej, pracy na procesach sprzedażowych i zarządzania relacjami z klientami minimum 5 lat
  • Umiejętność docierania do decydentów
  • Wysokie kompetencje sprzedażowe
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Osoba ambitna, pewna siebie, dojrzała emocjonalnie i empatyczna, lubiąca ludzi, rozumiejąca mentalność przedsiębiorców, poszukująca wyzwań, pragnąca się rozwijać i konsekwentna w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielności w podejmowaniu decyzji
  • Zorientowanie na osiąganie wyników sprzedażowych
  • Znajomość trendów w marketingu i zdolność dostosowywania się do zmian rynkowych
  • Kreatywność i zaangażowanie w rozwijanie nowych projektów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Wynagrodzenie w wysokości 8 500 – 10 500 netto na FV + VAT
  • System premiowy uzależniony od osiągniętych wyników sprzedażowych
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: telefon, laptop
  • Pracę w pełni zdalną
  • Środowisko pracy w świecie marketingu w zespole profesjonalistów, z dr Mateuszem Grzesiakiem światowym praktykiem i naukowcem w branży
  • Pracę z autorskim modelem M15
  • Możliwość rozwijania własnych umiejętności i zdobywania nowego doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę pracy, o którą wszyscy dbamy

Zapraszamy ambitnych kandydatów do dołączenia do naszego zespołu i wspólnego budowania sukcesu w świecie marketingu!

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: mariusz.cichy@marketing15.com

W tytule wiadomości proszę wpisać "Aplikacja na stanowisko New Business Manager".

Strona internetowa agencji: [https://marketing15.com/]

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje.

Proces rekrutacji będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 30-45 minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, aby wzajemnie lepiej się poznać, 60-minutowej rozmowy wideo z Zarządem firmy, na koniec etapu rekrutacji będzie oferta pracy bądź feedback z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy!

8 500 - 10 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B