Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Key Account Manager
new
Sales
Maspex

Maspex
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Maspex
Maspex

Jesteśmy właścicielem najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spożywczym, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży w Polsce, jak i za granicą. Nasi pracownicy zasilają Grupę Maspex w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności i sukcesy. To dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy. A dzięki staraniom Maspeksu możliwy jest ciągły rozwój naszych pracowników. I tak się wzajemnie napędzamy!

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
sprzedaż
prowadzenie negocjacji
myślenie analityczne
prawo jazdy kat. B
Angielski
współpraca z klientami
Opis stanowiska

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków

  • budowanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami,
  • realizacja strategii sprzedaży,
  • prowadzenie pełnego cyklu procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, negocjowanie umów oraz warunków handlowych),
  • opracowywanie planów rozwoju klientów, z uwzględnieniem wzrostów sprzedaży oraz profitowości,
  • realizacja wartościowych oraz wolumenowych celów sprzedażowych,
  • bezpośrednia współpraca z terenowym zespołem sprzedaży,
  • monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży,
  • poparte sukcesami doświadczenie w negocjowaniu umów handlowych,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność myślenia analitycznego i wyciągania wniosków z danych,
  • nastawienie na współpracę i budowanie relacji,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych,
  • znajomość języka angielskiego (min. B2).

To oferujemy

  • współpracę z markami branży spożywczej cenionymi przez konsumentów,
  • pracę w centrali firmy w Wadowicach, 2 dni w tygodniu​ pracy zdalnej,
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie,
  • szkolenia, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą rozwinąć kompetencje sprzedażowe i komunikacyjne,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop,
  • pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie dla siebie i rodziny, zajęcia językowe.