Oferty Pracy - Rocket Jobs

Senior Marketing Specialist
new
Marketing
Match-Trade Technologies

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
CMS
Google Analytics
Google Ads
GSC
copywriting
digital
kreatywność
Mile widziane
branża fintech
organizacja eventów
zarządzanie projektem
Friendly offer
Opis stanowiska

Jako firma z branży fintech / technologii finansowej opracowujemy zaawansowane systemy transakcyjne dla rynku Forex, kontraktów CFD, kryptowalut oraz akcji. Tworzymy również aplikacje do zarządzania platformami oraz systemy analityczne do zarządzania ryzykiem dla brokerów finansowych, giełd kryptowalutowych, dostawców płynności i banków. Współpracujemy z klientami z całego świata – głównie brokerami forex, giełdami i bankami.

Marketing Expert

Miejsce pracy: Warszawa, praca stacjonarna

Poszukujemy osoby wszechstronnej, zainteresowanej wdrażaniem aktywności z zakresu marketingu 360 dla branży B2B z rynku Fintech. Zaawansowana znajomość języka angielskiego pozwalająca na sprawną komunikację oraz tworzenie treści marketingowych jest warunkiem sine qua non, ponieważ firma działa na rynku globalnym i posiada międzynarodowy zespół.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w:

  • Pracy w dziale marketingu dla branży B2B (3 - 5 lat);
  • E-marketingu oraz znajomością narzędzi typu CMS, obsługą narzędzi Google (Analytics, GAds, GSC);
  • Branży Fintech (będzie dodatkowym atutem);
  • Samodzielnym prowadzeniu/ zarządzaniu projektami oraz organizacji eventów (będzie dodatkowym atutem)

Oczekujemy:

  • Zaawansowanej znajomości języka angielskiego;
  • Samodzielności i łatwości w przyswajaniu nowych narzędzi;
  • Sprawnego poruszanie się po rynku nowych technologii;
  • Łatwości w formułowaniu przekazu marketingowego;
  • Kreatywności i poszukiwania nietuzinkowych rozwiązań;
  • Dobrej organizacji pracy własnej.

Zakres zadań na tym stanowisku:

  1. Wsparcie Head of Marketing oraz Head of Product we wdrażaniu strategii marketingowych, mających na celu promowanie platformy oraz pozyskiwanie leadów sprzedażowych dla autorskiej platformy tradingowej dla Brokerów Forex;
  2. Samodzielne realizowanie działań z zakresu content marketingu i PR:
  • tworzenie treści do publikacji mediowych/ wystąpień na targach przy współpracy z działem Sales i Business Development,
  • kreowanie pomysłów na nowy rodzaj kontentu do SM (ze szczególnym uwzględnieniem platformy LinkedIn).
  1. Opracowywanie treści materiałów promocyjnych/ produktowych na potrzeby sprzedaży;
  2. Współpraca przy planowaniu i tworzeniu budżetu działań marketingowych (współpraca z mediami, kampanie, eventy);
  3. Zarządzanie kampaniami performance GAds, LinkedIn Ads; wykorzystanie płatnej ekspozycji w mediach oraz kampanii zasięgowych (kampanie bannerowe);
  4. Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań, w tym raportów kwartalnych i podsumowania rocznego uwzględniającego analizę efektów oraz wnioski wraz z rekomendacjami zmian/ podjęcia nowych działań;
  5. Planowanie aktywności offline w celu budowania relacji z klientami (lojalizacja klientów i pozyskiwanie nowych kontaktów).

Dlaczego warto z Nami pracować?

  • Osobom pracującym u nas na kontrakcie B2B oferujemy 30 dni płatnej przerwy od świadczenia usług w skali roku, a w przypadku osób na umowie zlecenie - 24 dni (w skali roku);
  • Pracujemy w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy z dogodnym dojazdem komunikacją miejską. Zapewniamy elastyczne warunki pracy;
  • Oferujemy naszym Pracownikom możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu dzięki karcie Multisport;
  • Choć nie jesteśmy korporacją i panuje u nas nieformalna atmosfera to kluczem naszej silnej pozycji na rynku jest wysoce profesjonalna postawa oraz zaangażowanie naszych teamów;
  • Zapewniamy pełne wdrożenie z wykorzystywanych technologii oraz systemów;
  • Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami z różnych części Polski, dlatego wspieramy ich relokację do Warszawy poprzez pakiet relokacyjny;
  • Inwestujemy w rozwój zawodowy. Posiadamy budżet szkoleniowy, z którego każdy pracownik może skorzystać po okresie próbnym. Ponadto stwarzamy przestrzeń do uczestniczenia w targach/ eventach branżowych;
  • Wszyscy pracownicy, niezależnie od stażu pracy i formy zatrudnienia, mają dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej Lux Med, który w całości opłaca firma;
  • Każdego roku organizujemy weekendowy wyjazd integracyjny, który jest pełen różnorodnych atrakcji, tak aby każdy mógł się dobrze bawić i zrelaksować;
  • Mamy "Pizza Fridays" oraz często organizujemy wyjścia integracyjne;
  • Nie mamy dress code'u;
  • Celebrujemy ważne dni życia naszych pracowników;
  • Jesteśmy otwarci na pomysły i inicjatywny naszych pracowników takich jak: akcje charytatywne, benefity, itp.;
  • Dbamy o zdrowie, dlatego od poniedziałku do piątku mamy owoce w firmie;
  • Lubimy sport, dlatego zebraliśmy drużynę piłkarską i gramy w Elit Lidze (https://elitliga.pl/druzyna/292).

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV - chętnie Cię poznamy!

Informujemy, że Administratorem danych jest spółka Match-Trade Technologies sp z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-103), ul. Królewska 18 wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000749554 (dalej jako "Administrator"). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b, c i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie, wysyłając prośbę na: rekrutacje@match-trade.com. Pełny tekst polityki prywatności dla procesu rekrutacji znajduje się TUTAJ.