Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Grafik - Ilustrator
Design
Mazowsze

Mazowsze
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Adobe Photoshop
Illustrator
Grafika
kreatywność
Opis stanowiska

O nas

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "Mazowsze" im. T. Sygietyńskiego to jeden z największych na świecie zespołów artystycznych, który od ponad 75 lat prezentuje stylizację polskiego folkloru w postaci widowiska muzycznego zawierającego elementy muzyki i tańca. Motywy ludowe oraz charakterystyczne dla danych regionów figury taneczne stanowią podstawę budowania poszczególnych suit ze zgrabnie skomponowaną choreograficzną opowieścią. Nazwa wywodzi się od centralnego regionu Polski – Mazowsza, jednak repertuar zespołu szybko rozszerzył się o folklor innych regionów. „Mazowsze” stało się fenomenem i zyskało tytuł Ambasadora Kultury Polskiej.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie grafik i ilustracji o określonym celu i przeznaczeniu na różne nośniki;
  • przygotowywanie projektów graficznych zgodnie z ustalonymi wytycznymi, briefami i specyfikacjami;
  • projektowanie banerów, plakatów i innych materiałów reklamowych;
  • tworzenie grafik do stron internetowych, aplikacji mobilnych i mediów społecznościowych;
  • przygotowywanie przekrojów technicznych, wizualizacji i płaszczyzn prezentacji;
  • wykorzystywanie narzędzi graficznych, takich jak Adobe Illustrator, Photoshop, do tworzenia grafik i ilustracji;
  • kreowanie unikalnych koncepcji i wzorców graficznych;
  • przygotowywanie storyboardów, szkiców i kompozycji przedstawiających zamierzenia projektowe;
  • znajomość aktualnych trendów i najlepszych praktyk w dziedzinie grafiki oraz ilustracji;
  • organizowanie i zarządzanie plikami graficznymi, utrzymanie porządku w strukturze projektowej;
  • utrzymywanie wysokiej jakości i spójności projektów graficznych we wszystkich materiałach i kanałach komunikacji.

Nasze wymagania

  • zaawansowane umiejętności graficzne, umożliwiające tworzenie oryginalnych i atrakcyjnych ilustracji;
  • znajomość różnych technik rysowania i malowania, zarówno tradycyjnych, jak i cyfrowych;
  • doskonała znajomość narzędzi graficznych, takich jak Adobe Photoshop, Illustrator itp.;
  • umiejętność kompozycji i układania obrazów, tak aby przyciągały uwagę i były czytelne;
  • kreatywność i zdolność do generowania nowych pomysłów i rozwiązań;
  • zrozumienie różnych stylów graficznych i umiejętność dostosowania swojej twórczości do konkretnych potrzeb projektu;
  • łatwa adaptacja i elastyczność w pracy z różnymi tematami i branżami;
  • znajomość zasad projektowania i umiejętność dostosowania swojej pracy do określonych wytycznych i ograniczeń projektowych;
  • umiejętność pracy w zespole i komunikacji ze współpracownikami;
  • dokładność i zwracanie uwagi na szczegóły, aby zapewnić wysoką jakość swoich ilustracji;
  • przyjazne podejście i gotowość do akceptowania i uwzględniania uwag i sugestii;
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Grafik - Ilustrator lub podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia;
  • pracę wolną od rutyny;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.