Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz艂o艣ci.

Przedstawiciel Handlowy Rynki Zagraniczne 馃審
new
Sales
Mebel Elite

Mebel Elite
10 000 - 20 000 PLNNetto miesi臋cznie - B2B
7 000 - 15 000 PLNBrutto miesi臋cznie - UoP
Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o prac臋
Tryb pracy
Praca w pe艂ni zdalna
Wymagane umiej臋tno艣ci
kontakty biznesowe
skuteczna komunikacja
negocjacje
doradztwo
sprzeda偶
praca z klientem
samodzielno艣膰
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Mebel Elite jest importerem i dystrybutorem mebli z Dalekiego Wschodu posiadaj膮cym w swojej ofercie r贸wnie偶 produkty pochodz膮ce od polskich producent贸w, w tym w艂asne wzory stworzone przez wsp贸艂pracuj膮cych projektant贸w.

Atutami naszej oferty s膮:

- atrakcyjne ceny

- poszukiwany i dobrze sprzedaj膮cy si臋 towar

- sprawna sie膰 dystrybucji w kraju

- sprawny serwis posprzeda偶owy

- elastyczne podej艣cie do klienta

Obecnie poszukujemy Przedstawicieli Handlowych na Rynki Zagraniczne:

(Litewski, 艁otewski, Esto艅ski, Angielski, Ukrai艅ski, Mo艂dawski, Bia艂oruski, Rosyjski, S艂owacki, Czeski, Rumu艅ski, Bu艂garski) 馃審

馃搷 Miejsce pracy: Przemy艣l

Zakres obowi膮zk贸w:

  • Pozyskiwanie nowych Klient贸w z dedykowanego rynku zagranicznego
  • Aktywna sprzeda偶 produkt贸w firmy
  • Realizacja wyznaczonych plan贸w sprzeda偶owych,
  • Negocjowanie warunk贸w handlowych,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Wymagania:

  • Umiej臋tno艣膰 budowania i podtrzymywania kontakt贸w biznesowych,
  • Do艣wiadczenie w bran偶y meblowej,
  • Znajomo艣膰 technik sprzeda偶y, s艂uchanie potrzeb Klient贸w,
  • Samodzielno艣膰 i dobra organizacja w艂asnej pracy,
  • Nastawienie na realizacj臋 cel贸w,
  • Silna motywacja i ambitne podej艣cie do pracy,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osi膮ganych wynik贸w,
  • Nienormowany czas pracy,
  • Samodzielno艣膰 dzia艂ania,
  • Prac臋 w m艂odym, dynamicznym zespole,
  • Przyjazn膮 atmosfer臋,

Prosimy o wpisanie w CV rynku, kt贸rego dotyczy aplikacja. 馃摡

Informujemy, 偶e skontaktujemy si臋 z wybranymi Kandydatami.

10 000 - 20 000 PLN

Netto miesi臋cznie - B2B

7 000 - 15 000 PLN

Brutto miesi臋cznie - UoP