• Wszystkie ofertySiedliszczeZdrowieInneObsługa Techniczna/Porządkowa
    Obsługa Techniczna/Porządkowa
    Zdrowie
    Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.

    Siedliszcze
    1 193 - 1 815 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    odpowiedzialność

    dobra organizacja pracy

    praca w grupie

    skuteczna komunikacja

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o., nowoczesny ośrodek rehabilitacji medycznej, poszukuje osób na stanowisko Obsługi Technicznej/Porządkowej. Nasze centrum zlokalizowane jest w miejscowości Siedliszcze, w zachodniej części powiatu Chełmskiego.

    Opis stanowiska:

    Praca na stanowisku Obsługi Technicznej/Porządkowej wiąże się z wykonywaniem czynności tj:

    ·        Porządkowych,

    ·        Wykonywaniem drobnych napraw pod nadzorem kierownika działu technicznego

    ·        Wykonywanie podstawowych prac remontowych związanych z odświeżaniem infrastruktury

             szpitala

    ·        Wykonywania innych czynności zleconych dotyczącej obsługi Technicznej/Porządkowej w

             zależności od aktualnych potrzeb

    Wymagania:

    ·        Posiadanie dobrej kondycji fizycznej

    ·        Dyspozycyjność do pełnienia dyżurów z zachowaniem norm czasu pracy oraz wymaganego

             odpoczynku

    ·        Dobre usposobienie, nienaganna kultura osobista, chęć do pracy i samorozwoju.

    ·        Mile widziane dodatkowe uprawnienia i umiejętności z zakresu prac remontowych,

             hydraulicznych, elektrycznych, itp.

    Oferujemy:

    ·        Stabilne zatrudnienie w firmie działającej od 2006 roku.

    ·        Szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia ustalane indywidualnie, w zależności od możliwości i predyspozycji kandydatów.

    1 193 - 1 815 USD