Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Stażystka / Stażysta ds.Finansowych i Controllingu
new
Finanse
Medlog Transport Poland

Gdynia
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Microsoft Office
wykształcenie wyższe
Angielski
Mile widziane
finanse
analiza
kontroling
Opis stanowiska

Założona w 1988 roku firma MEDLOG jest niezależnym operatorem logistycznym i specjalistą w transporcie multimodalnym (drogowym, kolejowym, barkowym i oceanicznym). Jako część Grupy MSC, dostarcza klientom opłacalnych, zintegrowanych i zrównoważonych rozwiązań typu door-to-door.

Spółka Medlog Transport Poland Sp. z o.o., zajmująca się naprawą i konserwacja kontenerów morskich grupy MSC, poszukuje osoby zainteresowanej współpracą i rozwojem na stanowisku:

Stażystka / Stażysta ds. Finansowych i Controllingu

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres zadań:

  • Sporządzanie zestawień i analiza danych finansowych z obszaru sprzedaży i zakupów usług transportowych,
  • Wsparcie Managera Finansowego w zakresie bieżącego raportowania finansowego dla centrali spółki w Genewie oraz organów lokalnych,
  • Wsparcie działu księgowego w codziennych obowiązkach,
  • Prowadzenie obiegu dokumentów zgodnie z obowiązującymi w Spółce standardami.

Preferowany profil kandydata / kandydatki:

  • Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów z obszarów finansów, rachunkowości, kontrolingu finansowego, matematyki finansowej lub pokrewnych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności biegłe posługiwanie się programem Excel,
  • Dyspozycyjność do pracy w biurze w wymiarze min. 35 h / tygodniowo
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe z zakresu finansów, analiz finansowych czy kontrolingu,
  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego, pozwalająca na komunikację pisemną (maile)
  • Zaangażowanie i motywacja do rozwoju.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w „spółce – córce” największego armatora morskiego na świecie – MSC,
  • Pracę z biura w centrum Gdyni (Centrum Kwiatkowskiego),
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze finansów międzynarodowej organizacji,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie,
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych (Karta Multisport),
  • Dofinansowanie do spotkań z dietetykiem, trenerem personalnym oraz psychologiem,
  • Dofinansowanie korzystania z rowerów miejskich, kursów rozwojowych, dostępu do aplikacji związanych z well-being, zdrową dietą, muzyką oraz audiobookami i e-bookami,
  • Zniżki na międzynarodowe rejsy statkami wycieczkowymi ( MSC Cruises ).