Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Konstruktor
new
Inżynieria
MEDOS Paweł Buławka Sp. k.

Konstruktor

10 000 - 12 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
oprogramowanie 3d
wykształcenie techniczne
rysunek techniczny
Mile widziane
NX
Opis stanowiska

Od blisko 30 lat jesteśmy producentem akcesoriów do stolarki otworowej. Staliśmy się również jednym z wiodących dystrybutorów parapetów i chemii budowlanej w Polsce. Aktualnie, na polskim rynku, zaopatrujemy ponad 80% producentów stolarki PCV i Al, a nasze wyroby można znaleźć w ponad 60 krajach na 5 kontynentach.

Nasz zespół to blisko 600 wykwalifikowanych osób, obsługujących zaawansowane technologie produkcyjne. W związku z dynamicznym rozwojem firmy nieustannie poszukujemy pracowników. Poza stabilnymi warunkami zatrudnienia i zapleczem socjalnym, oferujemy przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków oraz możliwość zdobycia specjalistycznych uprawnień.

Medos jest odpowiednim miejscem dla wszystkich osób szukających innowacyjnych technologii i możliwości rozwoju osobistego.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: KONSTRUKTORA

Miejsce pracy: Chełmno woj. kujawsko-pomorskie

WIDEŁKI FINANSOWE: 10 000–12 000 zł brutto / mies.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji technicznej narzędzi na bieżące potrzeby produkcji m.in. tłoczniki i wykrojniki, formy odlewnicze, formy wtryskowe, oprzyrządowanie pomocnicze na pozostałe wydziały firmy
  • konstruowanie wyrobów z zakresu stolarki okiennej, uczestnictwo w badaniach wytrzymałościowych i budowie prototypów
  • nadzór konstrukcyjny nad realizacją powierzonego projektu
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych bieżących wyrobów
  • opracowywanie dokumentacji technicznej na potrzeby wdrażania systemu ERP
  • współpraca z innymi działami firmy na potrzeby wdrożenia projektu

Nasze wymagania :

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe tj.: mechanika, budowa maszyn, automatyka lub pokrewne
  • znajomość oprogramowania 3D, 2D (NX będzie dodatkowym atutem)
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole projektowym
  • umiejętność pracy zgodnie z wyznaczonym harmonogramem
  • odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia pracy
  • stabilne zatrudnienie w firmie z potencjałem
  • wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • niekorporacyjną atmosferę
  • możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • bonus roczny
  • wyjazdy integracyjne
10 000 - 12 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP