Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Budowy
new
Inżynieria
Megapolis

Megapolis
Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
inżyniera budowy
AutoCAD
dokumentacja projektowa
dobra organizacja pracy
praca w grupie
Opis stanowiska

Grupa Deweloperska Megapolis prowadzi działalność w zakresie budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego. W swoim dorobku mamy wiele prestiżowych inwestycji, m.in. Osiedle Fi, Osiedle Filtry, Osiedle OZON. Odebraliśmy wiele nagród i wyróżnień m.in. "Krakowski Deweloper Roku 2016", jak również świeża nagroda pt. "Krakowski Deweloper Roku 2022".

Jesteśmy częścią Centrum Holding1.

📝 Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór w zakresie prac budowlano – instalacyjnych przy realizacji projektu
  • Kontrola jakości wykonywanych prac na budowie oraz realizacja robót w zgodności z harmonogramem
  • Koordynacja prac firm wykonawczych na powierzonym obszarze
  • Dbanie o przestrzeganiem przepisów BHP
  • Kompleksowa realizacja zamówień materiałowych (kontrola terminowości oraz rozliczanie dostaw)
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz nadzór nad zgodnością wykonywanych prac
  • Wykonywanie obmiarów/przedmiarów robót
  • Współpraca z Kierownikiem Budowy i innymi Działami

✅ Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (budownictwo lub pokrewne)
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Budowy w branży budowlanej
  • Praktyczna znajomość AutoCAD oraz Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność czytania i weryfikowania dokumentacji projektowej
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Zaangażowanie i dążenia do postawionego celu
  • Umiejętność pracy w zespole

👉 To oferujemy

  • Ciekawą pracę na terenie Krakowa w jednej z czołowych firm deweloperskich sektora budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego
  • Możliwości rozwoju zawodowego w branży deweloperskiej
  • Adekwatne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, wsparcie ze strony Inwestora jak i pozostałych współpracowników
  • Dofinansowany pakiet benefitów (opieka medyczna LuxMed, karty Benefit MultiSport i inne)
  • Zniżki na produkty i usługi oferowane w ramach Holding1
  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia