Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Promocji i E-marketingu
new
Marketing
 Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
marketing
e-marketing
social media
kreatywność
Opis stanowiska

Aktualnie Dział Marketingu poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Promocji i E-marketingu

Miejsce pracy: Gdańsk.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wdrażanie strategii marketingowej i PR.
  • Kreowanie i prowadzenie projektów marketingowych, wydarzeń i eventów.
  • Realizowanie działań w zakresie e-marketingu.
  • Analizowanie i optymalizacja prowadzonych działań.
  • Opracowanie materiałów promocyjnych do kampanii online i offline.
  • Współpraca z mediami i agencjami reklamowymi.
  • Bieżąca współpraca z pracownikami Uniwersytetu WSB Merito w Gdańsku.
  • Aktualizacja treści na stronie www.
  • Analiza konkurencji.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale marketingu lub podobnym.
  • Doświadczenie w e-marketingu, w tym samodzielne planowanie, prowadzenie oraz rozliczanie kampanii w Social Mediach, prowadzenie kampanii w sieci Linkedin.
  • Doświadczenie w organizacji sesji zdjęciowych, sesji wideo do filmów promocyjnych oraz sprzedażowych.
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów, w tym w organizacji wydarzeń.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętności analityczne.
  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów.
  • Kreatywność, sumienność, terminowość, wysoka kultura pracy.

OFERUJEMY:

  • Dodatkowe dni wolne w roku (ok. 5-7 dni).
  • Elastyczny czas pracy.
  • Praca w systemie hybrydowym (1 tydzień - 3 dni w biurze/2 dni w domu; 2 tydzień - 2 dni w biurze/3 dni w domu).
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa.
  • Możliwość podjęcia studiów na jednym z Uniwersytetów Grupy Merito na preferencyjnych warunkach po 6 miesiącach pracy.
  • Nauka języka angielskiego z dofinansowaniem przez pracodawcę po 6 miesiącach pracy.
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych: opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie Generali.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop