Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik Zmianowy Produkcji
Inne
Metalkas SA

Metalkas SA
Bydgoszcz
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
ekonomia
elastyczność
HR
manager
skuteczna komunikacja
priorytetyzacja
team leader
Opis stanowiska

ZAKRES ZADAŃ:

  • Organizacja pracy zespołu w sposób zapewniający należyte wykorzystanie potencjału technicznego i osobowego oraz planowe i terminowe wykonanie zadań;
  • Ustalanie szczegółów zakresów czynności podległych pracowników, efektywne kierowanie ich pracą;
  • Zapewnienie właściwego wykorzystania czasu pracy, przestrzegania dyscypliny, ewidencja czasu pracy, rekrutacja pracowników;
  • Współudział w opracowywaniu planów i terminów realizacji wyznaczonych zadań;
  • Współpraca z biurem technicznym przy opracowywaniu i aktualizacji procedur produkcyjnych;
  • Kontrola procesu produkcyjnego we wszystkich fazach procesu w celu zapobiegania wytwarzaniu wyrobów złej jakości;
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Raportowanie uwag jakościowych do kierownika kontroli jakości.