Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent/ka ds. Księgowości
new
Finanse
Mettler-Toledo International

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
księgowość
Angielski
Microsoft Office
Mile widziane
SAP
Opis stanowiska

Posługujesz się bardzo dobrze językiem angielskim oraz pierwsze doświadczenie w dziale księgowości jest już za Tobą? Dołącz do naszego Zespołu ds. Kosztów, gdzie wesprzesz nas w takich obowiązkach jak:

  • Procesowanie materiałów oraz zamówień w systemie MDG oraz SAP,
  • Sprawdzanie poprawności cen,
  • Korygowanie cen materiałów w SAP,
  • Dopisywanie cen transferowych do materiałów w SAP,
  • Tworzenie raportów rocznych oraz przekrojowa analiza cen materiałów.

Jeśli:

  • Masz już za sobą swoje pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości i/lub jesteś studentem/studentką (preferowane kierunki to księgowość, finanse i rachunkowość)?,
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, a w szczególności Excel,
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min.B2,
  • Masz doskonałe umiejętności analityczne
  • Dbasz o szczegóły, porządek w dokumentach i masz wysokie umiejętności organizacyjne,

  • Praktyczna znajomość systemu SAP będzie Twoim dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia),
  • Hybrydowy system pracy (2 dni w tygodniu z biura),
  • Elastyczne godziny startu pracy (7:00 - 9:00),
  • Aktywności well-beingowe,
  • Inkluzywne i międzynarodowe środowisko pracy.

O nas

METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem i dostawcą wag i precyzyjnych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych do laboratorium i przemysłu. Oferujemy rozwiązania w zakresie ważenia, pomiarów analitycznych oraz kontroli produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów, aby pomóc im usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z normami branżowymi, a także zoptymalizować koszty.

Oświadczenie EEO

W METTLER TOLEDO na całym świecie dbamy o różnorodność naszych zespołów pod względem obszaru biznesowego i specjalizacji, płci oraz pochodzenia etnicznego, starając się dawać wszystkim równe szanse. WIęcej informacji znajdziesz na: Equal Employment Opportunity Policy.