Oferty
Analityk Sprzedaży
Finanse

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

Microsoft Office Excel

SQL

Microsoft Office

Microsoft Office PowerPoint

język angielski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

O naszym kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy producent AGD z sektora premium, który od ponad 100 lat dostarcza swoim klientom produkty wyznaczające standardy trwałości, wydajności, łatwości użytkowania, efektywności energetycznej, projektowania i obsługi.

  • codzienne wsparcie Działu Sprzedaży poprzez przygotowanie raportów oraz analizę dostępnych danych pozyskanych z różnych źródeł;
  • przygotowanie i zaprezentowanie rekomendacji mających na celu poprawę efektywności Działu Sprzedaży;
  • tworzenie oraz optymalizacja narzędzi wspierających pracę Działu Sprzedaży;
  • udział w spotkaniach z klientami zewnętrznymi mających na celu poprawę dystrybucji oraz poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych;
  • analiza danych pochodzących z kilku kanałów sprzedaży;
  • przygotowanie regularnych raportów oraz analiz ad-hoc;
  • proaktywne wsparcie zespołów w rozwijaniu wiedzy dotyczącej danych;
  • udział w projektach prowadzonych przez Działy Sprzedaży i Marketingu.

Profil kandydata

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w branży Consumer Goods, FMCG lub Retail;
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Statystka, Finanse, Matematyka lub podobne;
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2);
  • zaawansowana znajomość MS Office, w szczególności Excela oraz Power Pointa;
  • doświadczenie w pracy z dużą ilością danych, pochodzących z różnych źródeł oraz znajomość SQL;
  • analityczny umysł, umiejętność wyciągania trafnych wniosków oraz przedstawiania rekomendacji działań;
  • proaktywność, dokładność, wysoki poziom odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań;
  • doskonałe zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • możliwość pracy w rozpoznawalnej i międzynarodowej firmie od wielu lat obecnej na polskim rynku;
  • stabilne warunki zatrudnienie oraz nastawienie na długofalową współpracę;
  • udział w ciekawych projektach o znaczeniu strategicznym z punktu widzenia organizacji;
  • dużą swobodę w działaniu, a także możliwość realizacji swoich autorskich pomysłów i rozwiązań;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych doświadczeń;
  • wysoką kulturę organizacyjną oraz wspierające środowisko pracy;
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych zawierający między innymi: opiekę medyczną, kartę sportową, dostęp do platform szkoleniowych, naukę języka angielskiego.