Oferty
Kierownik Działu Testów R&D
Inżynieria

Opole
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca stacjonarna

Wymagane umiejętności

zarządzanie

PLC

język angielski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

O naszym kliencie

Naszym Klientem jest niemiecka firma produkcyjna, która w Opolu zatrudnia powyżej 700 osób i, z uwagi na nowe projekty, stale powiększa struktury swojego Centrum R&D.

  • Zarządzanie 10 - osobowym działem testów urządzeń elektronicznych
  • Kontrola terminowości i jakości wykonywanych prac
  • Opracowywanie strategii, planowanie, zarządzanie i optymalizacja procesów testów oraz poszukiwanie nowych rozwiązań i usprawnień
  • Zapewnienie przejrzystego, kontrolowanego i możliwego do śledzenia procesu testów
  • Aktywne wspieranie oraz ścisła współpraca z zespołem developerów
  • Dzielenie się wiedzą, motywowanie i wsparcie zespołu
  • Wspieranie projektów w zakresie osiągania założonych celów jakościowych, kosztowych i czasowych

Profil kandydata

  • Minimum 5 - letnie doświadczenie zdobyte na zbliżonym stanowisku w branży produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: automatyka, mechatronika, elektronika lub pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (lub niemieckiego)
  • Bardzo dobra znajomość sterowników PLC (Siemens, Beckhoff, Allen-Bradley)
  • Znajomość komponentów automatyki przemysłowej
  • Doświadczenie z zakresu rozwiązywania problemów w obszarze schematów elektrycznych i połączeń, znajomość narzędzi diagnostycznych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, kompetencje analityczne
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i managerskie
  • Mile widziane: doświadczenie z zakresu automatyzacji testów / rozwoju oprogramowania / embedded i elektroniki

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej, nieustannie rozwijającej się organizacji
  • wsparcie w relokacji (pakiet relokacyjny)
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjny system premiowy
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • pakiet socjalny
  • dofinansowanie posiłków w kantynie
  • świąteczne karty podarunkowe