Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. sprzedaży
Sales
Michelin

Michelin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
obsługa Klientów
sprzedaż
Zdolności negocjacyje
Angielski
dobra organizacja pracy
analiza rynku sprzedaży
Opis stanowiska

SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY

DOŁĄCZ DO MICHELIN !

ROZWIJAJ Z NAMI SWOJĄ KARIERĘ .

📍Lokalizacja: Warszawa, Biuro Handlowe Michelin

Dlaczego warto z Nami pracować?

  • Gwarantujemy stabilność
  • Umożliwiamy rozwój zawodowy
  • Oferujemy profesjonalne szkolenia umożliwiające stałe podnoszenie kompetencji
  • Oferujemy różnorodny pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in.: premie; dodatki i nagrody; wczasy pod gruszą; ubezpieczenia; prywatną opiekę medyczną; pracowniczy program emerytalny; program wsparcia pracowników; świadczenia świąteczne; opony z rabatem – program Family &v Friends; program Opony dla załogi; rabaty ; karta Multisport;

Twoim zadaniem będzie:

  • Telefoniczna obsługa klientów: sprzedaż opon osobowych, dostawczych oraz opon do samochodów terenowych
  • Budowanie biznesowych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych klientów
  • Wdrażanie strategii dystrybucyjnej firmy
  • Zbieranie informacji i analiza rynku sprzedaży
  • Realizacja akcji sell-outowych
  • Wspieranie działań marketingowych

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży zdalnej, telemarketingu
  • Zdolności negocjacyjnych, praktycznej znajomości technik zamykania sprzedaży telefonicznej
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności pracy w zespole