Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Content Manager (Social Media)
Marketing
Mido Sp. z o.o.

Warszawa
7 000 - 9 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
7 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
kreatywność
Content
social media
Opis stanowiska

Jesteśmy Agencją all-in-one, oferującą naszym Klientom jedną odpowiedź na wiele potrzeb, kompleksową pomoc, wygodę i porządek w działaniu. Rozumiemy potrzeby klientów, słuchamy ich głosu, a następnie realizujemy te pomysły, które najlepiej to zobrazują.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Content Manager (Social Media).

Prześlij swoją aplikację, jeśli:

  • posiadasz przynajmniej 2-letnie doświadczenie zdobyte w agencji reklamowej/interaktywnej/social mediowej,
  • jesteś samodzielny/a, ale też chętnie pracujesz w zespole,
  • potrafisz myśleć kreatywnie,
  • wykazujesz inicjatywę i chęć szybkiego rozwoju,
  • wiesz, o czym mówi się w social mediach, jakie formaty i trendy są obecnie popularne,
  • zwracasz uwagę na jakość kreacji, błędy stylistyczne i interpunkcyjne,
  • potrafisz dopasować styl komunikacji do charakteru marki,
  • ważna jest dla Ciebie spójność komunikacji danego brandu i dostosowanie contentu do platformy.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • tworzenie publikacji na Facebooka, Instagrama i TikToka,
  • przygotowywanie harmonogramów komunikacji, uwzględniając w tym przygotowanie copy postów,
  • tworzenie angażujących treści, w tym RTM-ów,
  • publikowanie treści w kanałach społecznościowych marek,
  • współpracę z działem kreacji (briefowanie kreacji, egzekwowanie odpowiednich grafik, poprawki),
  • wsparcie w przygotowaniu mechanizmów konkursów, aktywacji i działań niestandardowych,
  • stałą współpracę z Social Media Managerami (to po ich stronie jest kontakt z klientem).

Co możemy Ci zaoferować ?

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę (zajrzyj na Instagrama @keinogrupa i sprawdź, co u nas słychać),
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • hybrydowy model pracy (od poniedziałku do środy pracujemy w biurze, w czwartki i piątki istnieje możliwość pracy zdalnej),
  • premię końcoworoczną dla najbardziej zaangażowanych pracowników (po pierwszym roku zatrudnienia),
  • pakiet Multisport lub MultiLife,
  • udział w szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • sprzęt firmowy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej firmy i czujesz, że to praca dla Ciebie - wyślij swoje CV za pomocą przycisku "aplikuj". Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

7 000 - 9 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

7 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP