Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Social Media Manager
Marketing
Mido Sp. z o.o.

Warszawa
7 500 - 9 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
7 500 - 8 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
social media
kreatywność
Opis stanowiska

Jesteśmy Agencją all-in-one, oferującą naszym Klientom jedną odpowiedź na wiele potrzeb, kompleksową pomoc, wygodę i porządek w działaniu. Rozumiemy potrzeby klientów, słuchamy ich głosu, a następnie realizujemy te pomysły, które najlepiej to zobrazują.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Social Media Manager.

Prześlij swoją aplikację, jeśli:

  • posiadasz przynajmniej 3-letnie doświadczenie zdobyte w agencji reklamowej/interaktywnej/social mediowej,
  • jesteś samodzielny/a, ale też chętnie pracujesz w zespole,
  • potrafisz myśleć kreatywnie,
  • strategicznie podchodzisz do rozwoju profili w social mediach,
  • posiadasz doświadczenie we współpracy z influencerami.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • utrzymywanie stałego kontaktu z Klientem,
  • koordynowanie działań na Facebooku, Instagramie i TikToku, a także realizację strategii marki w tych kanałach,
  • research i współpracę z influencerami,
  • opracowywanie mechanizmów konkursów, udział w przygotowywaniu aktywacji i działań niestandardowych,
  • sporządzanie kosztorysów, weryfikowanie realizacji budżetu,
  • współpracę z Content Managerami, którzy odpowiadają za przygotowanie publikacji,
  • nadzorowanie pracy moderatorów,
  • współpracę z działem Digital w zakresie stałej promocji postów, a także przygotowywania dodatkowych mediaplanów,
  • opracowywanie raportów z działań w social mediach (Sotrender, NapoleonCat).

Co możemy Ci zaoferować ?

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę (zajrzyj na Instagrama @keinogrupa i sprawdź, co u nas słychać),
  • wsparcie zespołu i doświadczonych specjalistów,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • hybrydowy model pracy (od poniedziałku do środy pracujemy stacjonarnie; w czwartki i piątki istnieje możliwość pracy zdalnej)
  • premię końcoworoczną dla najbardziej zaangażowanych pracowników (po pierwszym roku zatrudnienia),
  • pakiet Multisport lub MultiLife,
  • udział w szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • sprzęt firmowy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej firmy i czujesz, że to praca dla Ciebie - wyślij swoje CV za pomocą przycisku "aplikuj". Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

7 500 - 9 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B

7 500 - 8 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP