Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Przedstawiciel Handlowy
new
Sales
Mieszko

Mieszko
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
branża FMCG
znajomość rynku lokalnego
prawo jazdy kat. B
sprzedaż
zdolności komunikacyjne
Zdolności negocjacyjne
excel
outlook
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami w kanale tradycyjnym
  • Odpowiedzialność za wzrost sprzedaży oraz udziału w rynku
  • Egzekucja ustaleń centralnych oraz działania lokalne
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz ekspozycję produktów
  • Obszar pracy – pomorskie , zachodniopomorskie , lubuskie .

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego – branża FMCG warunek konieczny
  • Znajomość rynku lokalnego
  • Prawo jazdy kat. B – codzienna jazda samochodem
  • Zorientowanie na osiąganie założonych celów sprzedażowych
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność organizowania czasu pracy
  • Znajomość podstawowych programów komputerowych Word, Excel, Outlook

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon
  • Wynagrodzenie: stałe + premia uzależniona od wyników sprzedaży
  • Opiekę medyczną
  • Dofinasowanie do karty Multisport