Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Technologii
new
Finanse
Mieszko

Mieszko
Rybnik
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
ISO
HACCP
zarzadzanie projektami
Angielski
excel
AutoCAD
Prawo jazdy kat B.
Mile widziane
SAP
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie nowych wyrobów oraz współudział w procesie uprzemysławiania,
  • Nadzór technologiczny podczas wdrożeń nowych produktów i uruchomień linii technologicznych,
  • Testowanie surowców w warunkach laboratoryjnych oraz produkcyjnych i rekomendacja ich zastosowania,
  • Przygotowywanie kompletnej dokumentacji technologicznej oraz ich okresowa weryfikacja,
  • Przygotowywanie opisów na opakowania oraz weryfikacja poprawności znakowania zgodnie z obowiązującymi przepisami UE oraz wymogami klientów,
  • Opracowywanie danych do kalkulacji dla receptur próbnych i wdrażanych wyrobów,
  • Optymalizacja parametrów produkcyjnych ukierunkowana na jakość oraz wydajność procesów,
  • Analiza procesów technologicznych w zakładach produkcyjnych,
  • Śledzenie trendów rynkowych oraz monitorowanie i analiza produktów konkurencji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane wykształcenie kierunkowe technologia żywności, zarządzanie i inżynieria produkcji)
  • 3 letniego doświadczenia w dziale technologii lub jakości w branży spożywczej
  • Znajomość systemów jakości ISO i HACCP
  • Wiedza z zakresu technologii żywności oraz aktualnych przepisów prawa żywnościowego
  • Umiejętność zarzadzania projektami oraz tworzenia prezentacji
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość programów Word, Excel, AutoCAD (mile widziane – SAP)
  • Prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Ambitną i kreatywną pracę oraz możliwość doskonalenia swoich umiejętności
  • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie