Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Performance Specialist
new
Marketing
Milco

Milco
5 000 - 8 000 PLNNetto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
googleads
FACEBOOKADS
excel
Opis stanowiska

Przejrzałeś już wszystkie oferty pracy z Google / Facebook Ads, wysłałeś CV, ta jest następna w kolejce, więc w sumie co szkodzi wysłać jeszcze jedno CV? Może się wstrzymaj i przeczytaj to ogłoszenie do końca.

Jesteśmy butikiem mediowym kupującym media 360, specjalizującym się w planowaniu digital, który realizuje złożone strategicznie zadania reklamowe dla naszych klientów. Zobacz jakim wyzwaniom stawiamy czoła:

➡ Byliśmy odpowiedzialni za zakup mediów przy wprowadzaniu nowej kategorii wynajmów mieszkań na abonament Dla Resi4Rent.

➡ Odpowiadamy za zwiększenie sprzedaży ecommerce VOX w Meksyku.

➡ Prowadziliśmy kampanię digitalizującą zbieranie leadów dla Szkół Żak podczas pandemii.

➡ Wprowadzamy działania wizerunkowe dla sklepu internetowego Lionelo, które realnie przekładają się na sprzedaż.

➡ Wdrażamy nietypowe formaty reklamowe, jak bannery z wbudowanym silnikiem Google Maps, rejestrujących konwersje przyjścia do punktów stacjonarnych.

➡ Wspieramy agencję SEMCORE w budowaniu pozycji lidera.

Klienci, z którymi pracowaliśmy: vox / ole ole! / veet / szkoły żak / lidia kalita / ekstraklasa / tchibo / lionelo / resi4rent / arbiton / dekoracjadomu.pl / accenture / panattoni / semcore / zeegma / overmax

❗Dodatkowo pracujemy ramię w ramię, ze świetnymi agencjami strategicznymi / komunikacyjnymi, takimi jak: ThinkECO, CUKIER, WellWell, VMR i więcej.

Kampanie realizowane we współpracy z nimi, pozwalają połączyć działania w wielu kanałach, by zrealizować założone cele.

Szukamy więc osoby, z którą dobrze będzie się nam, i naszym partnerom, pracowało. Osoby, która chce zweryfikować swoje umiejętności na dużych budżetach i realnych case’ach, które zmieniają postrzeganie marek i wpływają na decyzje zakupowe użytkowników.

Jeśli chcesz pracować w agencji, w której obsługujesz 20 klientów, na każdego poświęcasz 2h w tygodniu, jeśli nie chcesz się angażować w biznes klienta, czy rekomendować i testować nowych działań, to nie wysyłaj CV. Jeśli jednak chcesz przejść przyspieszony kurs planowania i realizacji kampanii, skupić się w całości na działaniach dla kilku klientów, to zapoznaj się z procesem rekrutacyjnym*:

  1. Otrzymujemy Twoje CV - jeśli pasujesz do profilu, rozmowę umawiamy w ciągu 1-2 dni.
  2. Widzimy się na zdalnej, 30 minutowej rozmowie
  3. Dostajesz zadanie rekrutacyjne do rozwiązania
  4. Widzimy się na kolejnej rozmowie, gdzie omawiamy Twoje odpowiedzi
  5. Zatrudniamy wybranego kandydata

Natomiast jeśli nie masz zamiaru przechodzić w pełni przez proces i robić zadań rekrutacyjnych, nie traćmy swojego czasu — zawsze możesz polecić kogoś kto to zrobi. Za polecenie osoby, która sprawdzi się na okresie próbnym zapłacę 2 000 zł.

Zakres obowiązków:

  • realizacja kampanii dla klientów z wykorzystaniem płatnych reklam, zwłaszcza w Google Ads i Facebook Ads (możliwość reklamowania na TikToku / Pintereście / Programmatic)
  • tworzenie tekstów reklamowych do reklam
  • optymalizacja aktywnych reklam pod kątem KPI (CPC, CPM, ROAS, CTR, itp.)
  • monitorowanie prowadzonych kampanii reklamowych i przygotowywanie raportów

Czego oczekują:

  • minimum rocznego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kampanii efektywnościowych (najlepiej poparte osiągniętymi wynikami i przykładami) WARUNEK KONIECZNY
  • łatwość czytania wskaźników mediowych (CPC, ROAS, CPM, CTR, itd.)
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • doskonałej znajomości Google Analytics, Google Merchant Center
  • znajomość GTM
  • dobrej znajomości programu Excel
  • zaangażowania i inicjatywy

Co mogą Ci zaoferować:

  • pracę zdalną
  • samodzielne stanowisko
  • wpływ na rozwój agencji, możliwość szybkiego awansu
  • wynagrodzenie 5-8k netto (na rękę) i premie od wyników w systemie efektywnościowym (co miesiąc)
  • możliwa UoP
  • dla studentów możliwość pracy na umowę zlecenie
5 000 - 8 000 PLN

Netto miesięcznie - Dowolna