Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Marketingu
new
Marketing
Mille Sapori Plus Sp. z o.o.

Warszawa
7 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
social media
Angielski
Content
Facebook Ads
Google Ads
kreatywność
Canva
programy graficzne
Opis stanowiska

Firma Mille Sapori Plus Sp. z o.o. ,

lider w dystrybucji włoskich artykułów spożywczych, napoi oraz wina dla sektora HoReCa

w Polsce, należąca do międzynarodowej grupy CREMONINI, poszukuje kandydata do

pracy na stanowisku:

Specjalista ds. marketingu

1. Twój zakres obowiązków

- planowanie, przygotowywanie, nadzór produkcyjny nad materiałami informacyjnymi i reklamami digitalowymi, w tym kampanii w mediach społecznościowych ze szczególną atencją na spójność wszystkich działań.

- tworzenie, edytowanie i publikowanie codziennych treści (oryginalny tekst, obrazy, filmy),

- definiowanie i raportowanie KPIs do oceny efektywności działań z obszaru komunikacji marketingowej.

- prowadzenie i zarządzanie kanałami profili społecznościowych wraz z produkcją contentu (zarówno own jak i paid).

- współprowadzenie projektów w social mediach (Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn, Tiktok)

- planowanie, koordynowanie i realizowanie działań marketingowych

- współtworzenie i wdrażanie strategii komunikacji obejmującej koncepty komunikacyjne produkowane zarówno lokalnie jak i z centrali

- kreatywne tworzenie i redagowanie treści marketingowych wpierających sprzedaż

- ścisła współpraca i koordynacja działań wpierających sprzedaż w sektorze food&wine

- organizacja, udział w targach i wydarzeniach w sektorze HoReCa

- raportowanie i analiza wyników

2. Nasze wymagania

- minimum dwuletnie doświadczenie w marketingu (mile widziane portfolio)

- rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne.

- umiejętność sprawnego organizowania pracy własnej.

- umiejętność kreatywnego myślenia, wdrażania innowacyjnych pomysłów oraz chęci podejmowania wyzwań.

- umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie.

- analityczny sposób myślenia.

- znajomość języka angielskiego na poziomie min.B2

- mile widziana znajomość języka włoskiego

3. To oferujemy

- zniżki na firmowe produkty spożywcze

- benefity: pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe w PZU, karta Multisport

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- możliwość zdobywania doświadczeń w firmie będącej liderem w branży

7 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP