• Wszystkie ofertyPuławySprzedażPraca w sklepieDoradca Klienta
    Doradca Klienta
    Sprzedaż
    MKI Sp. z o. o.

    Puławy
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    chęci do pracy

    pozytywne nastawienie

    praca z klientem

    Mile widziane

    doświadczenie

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W kaes. tworzymy warunki do rozwoju, dla każdego zarówno osób z wieloletnim doświadczeniem w branży modowej jak i tych kandydatów, dla których współpraca z nami jest pierwszym doświadczeniem zawodowym.

    Budując nasze zespoły zapraszamy do współpracy osoby z pasją do mody, angażujące się w pracę zespołową, lubiące kontakt z klientem i ceniące sobie stabilne zatrudnienie.

    Okazje również dla uczniów i studentów.

    Obecnie do naszego zespołu kaes. poszukujemy osoby na stanowisko

    Doradca Klienta - Sprzedawca

    Wymiar etatu: 1/1

    Twój zakres obowiązków:

    • profesjonalna obsługa klienta i aktywna sprzedaż (tego nauczymy Cię zgodnie z najwyższymi standardami),
    • dbanie o ekspozycję towaru na podstawie instrukcji Visual Merchandising, (nasz dział VM i Twój przełożony przygotuje Cię do samodzielnej pracy),
    • praca zespołowa i wzajemne wsparcie w wykonywaniu codziennych obowiązków, takich jak: przyjęcia dostaw, przygotowanie asortymentu do ekspozycji, obsługa przy kasie, utrzymanie porządku w sklepie.

    Nasze wymagania:

    • zaangażowanie, chęć do pracy i rozwoju (to coś z czym trzeba do nas przyjść a my będziemy Cię w tym wzmacniać każdego dnia pracy),
    • pozytywne nastawienie do budowania relacji z klientem, komunikatywności i otwartości,
    • zainteresowanie modą, markowymi produktami z asortymentu kaes.
    • dyspozycyjność do pracy w godzinach otwarcia sklepu, w tym min. 2 soboty w miesiącu,
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w sieci sklepów odzieżowych.

    Oferujemy:

    • otrzymasz umowę o pracę
    • jasny system premiowy
    • zapewnimy Ci szkolenia wdrożeniowe oraz stanowiskowe,
    • będziesz pracować z rozpoznawalnymi markami fashion, w tym naszą marką własną kaes.,
    • skorzystasz z rabatów pracowniczych na zakupy w sklepach kaes.,
    • zadbasz o swoje zdrowie korzystając z prywatnej opieki medycznej Medicover i karty MultiSport w atrakcyjnej cenie,
    • ubezpieczysz Siebie oraz Swoich bliskich w ramach ubezpieczenia grupowego PZU,
    • zyskasz realną szansę rozwoju i awansu - znaczna część naszych pracowników awansuje wewnętrznie.

    Wyślij swoje CV już teraz i dołącz do naszego zespołu kaes.