Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Audytor terenowy
Sales
ML POWER

ML POWER
4 500 - 5 300 PLNNetto miesięcznie - B2B
4 242 - 5 100 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
skuteczna komunikacja
prawo jazdy
Opis stanowiska

Co powiesz na działanie w przyszłościowej branży OZE i możliwość rozwoju w strukturach firmy docenionej przez magazyn Forbes?

ML Power poszukuje kandydatów na stanowisko Audytora terenowego!

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA W BRANŻY! Wszystkiego nauczą Cię nasi specjaliści!

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie wywiadu przestrzennego dotyczącego programu "Czyste Powietrze" u potencjalnych klientów w modelu door-to-door;
  • Raportowanie realizowanej pracy.

Wymagania:

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność planowania czasu;
  • Pozytywne nastawienie do pracy terenowej;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji;
  • Samochód służbowy;
  • Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy;
  • Możliwość szybkiego rozwoju w strukturach organizacji.

To co wyróżnia Nas na tle konkurencji to: atrakcyjne stawki, jakość produktów, świetna atmosfera w pracy i fantastyczni ludzie, którzy tworzą tę organizację!

Nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

4 500 - 5 300 PLN

Netto miesięcznie - B2B

4 242 - 5 100 PLN

Brutto miesięcznie - UZ