Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. dotacji
HR
ML POWER

ML POWER
Warszawa
4 300 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Adobe
narzędzia biurowe
komunikatywność
Opis stanowiska

Firma ML Power, specjalizująca się w sprzedaży instalacji pomp ciepła oraz fotowoltaiki oraz termomodernizacji budynków poszukuje osoby na stanowisko Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. dotacji.

Główny zakres zadań:

  • Obsługa systemu wewnętrznego firmy (CRM);
  • Kontakt z klientami, wprowadzanie i pilnowanie poprawności zapisu umów;
  • Przygotowywanie dokumentów do dotacji oraz komunikacja z klientem w kontekście wniosków o dotacje w programach "Czyste Powietrze" i "Mój Prąd",
  • Obsługa pakietu Adobe - w tym programu Acrobat.

Wymagania:

  • Komunikatywność - umiejętność efektywnej komunikacji zarówno w mowie, jak i piśmie;
  • Umiejętność podejmowania decyzji;
  • Obsługa podstawowych narzędzi komputerowych - znajomość podstawowych aplikacji biurowych;
  • Chęć do zdobycia wiedzy w zakresie obowiązków - gotowość do nauki i rozwijania się w dziedzinie dotacji na produkty OZE;
  • Dostępność do pracy od pon do pt w godz. 8-16 z naszego biura w lokalizacji Konstancin - Jeziorna.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w składaniu wniosków w programie "Czyste Powietrze";
  • Wykształcenie na kierunku administracyjnym, finansów publicznych.

Oferujemy:

  • Pracę w w oparciu o umowę zlecenie : 4 300 - 7 000 PLN brutto;
  • Okolicznościowe premie;
  • Przyjazne środowisko pracy - dynamiczna i przyjazna atmosfera, sprzyjająca rozwojowi zawodowemu;
  • Możliwość kształcenia się w zakresie dotacji na produkty OZE - szkolenia i wsparcie w zdobywaniu wiedzy;
  • Udział w społeczności firmy, spotkania, dni tematyczne.

Aplikuj już teraz! Z chęcią skontaktujemy się i opowiemy więcej o możliwościach współpracy z naszą organizacją!

4 300 - 7 000 PLN

Brutto miesięcznie - UZ