Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista / Specjalistka Social Media
Marketing
ML POWER

ML POWER
Warszawa
5 000 - 5 700 PLNNetto miesięcznie - B2B
4 700 - 5 500 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
strategia
copy
rolki
portfolio
Grafiki
Content
Opis stanowiska

Otwórz nowe drzwi do kariery jako Specjalista / Specjalistka Social Media w ML POWER - bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży Odnawialnych Źródeł Energii!

Od 2020 roku działamy w dziedzinie energii słonecznej, a nasz wzrost docenił magazyn Forbes, który uznał nas za jedną z najlepiej rokujących firm OZE na rok 2024. ML Power to miejsce, gdzie będziesz mógł/mogła realizować swoje pomysły i realnie wpływać na rozwój organizacji!

Zakres zadań:

  • Tworzenie treści na kanały społecznościowe;
  • Opracowywanie strategii;
  • Projektowanie grafik;
  • Projektowanie feedu;
  • Przygotowywanie treści;
  • Tworzenie rolek;
  • Obsługa poszczególnych kanałów w social mediach.

Oczekiwania:

  • Wcześniejsze oświadczenie w zarządzaniu mediami społecznościowymi;
  • Umiejętność kreowania zróżnicowanych treści, w tym grafik, postów oraz rolek;
  • Zdolność do opracowywania skutecznych strategii marketingowych;
  • Kreatywność w projektowaniu grafik i feedu, zgodnie z aktualnymi trendami;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Dostępność do pracy w modelu hybrydowym (3 dni w biurze w Konstancinie-Jeziornie, a 2 dni w domu);
  • Posiadane portfolio projektów.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie;
  • Wynagrodzenie w wysokości: 4700 - 5500 brutto na umowie zlecenie lub 5000 - 5700 netto na umowie B2B;
  • Hybrydowy model pracy (3 dni w biurze w Konstancinie-Jeziornie, a 2 dni w domu);
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój organizacji.

Aplikuj już teraz i rozpocznij przygodę z ML Power!

5 000 - 5 700 PLN

Netto miesięcznie - B2B

4 700 - 5 500 PLN

Brutto miesięcznie - UZ