Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalisa ds. Obsługi Klienta - rynek WŁOSKI
new
Sprzedaż
Modern Forms Sp. Z.o.o

Dobrzechów
4 500 - 9 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
4 000 - 8 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Język Włoski - B2
elastyczność
dobra organizacja pracy
Mile widziane
umiejętności negocjacyjne
badanie potrzeb klienta
Upselling
Opis stanowiska

O nas

Tworzymy trofea - budzimy emocje! To nasze motto!

Kompleksowo tworzymy nagrody i upominki z nadrukiem UV. Projektujemy i produkujemy w Polsce. Dostarczamy nietuzinkowe trofea do każdego zakątka na świecie. Stawiamy akcent na unikatowy design, dobrej jakości materiały i solidne wykonanie. Pracujemy z organizatorami wydarzeń sportowych i biznesowych, uświetniając każdy event małymi dziełami sztuki z naszej pracowni.

POSZUKUJEMY OSOBĘ ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA WŁOSKIEGO, min B2.

Opis Stanowiska:

  • Obsługa i aktywizacja kontrahentów włoskojęzycznych z bazy CRM
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów z rynków włoskojęzycznych
  • Realizacja celów zespołowych i indywidualnych
  • Obsługa, przygotowanie i udział w delegacjach
  • Współpraca zespołowa i międzyzespołowa
  • Dbanie o jakość

Umiejętności wymagane:

  • Znajomość języka włoskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Dobra organizacja własnej pracy.
  • Sumienność i nastawienie na realizację celów.
  • Komunikatywność oraz kultura osobista.
  • Znajomość obsługi komputera.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość funkcjonowania CRM, programów sprzedażowych
  • Znajomość technik sprzedażowych
  • Doświadczenie w pracy z klientami z segmentu B2B

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę / B2B

Atrakcyjne warunki zatrudnienia dopasowane do doświadczenia oraz kompetencji.

Motywacyjny system premiowy (z gwarantowaną podstawą).

Szkolenia i treningi rozwijające kompetencje.

Przyjazną atmosferę pracy.

4 500 - 9 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP

4 000 - 8 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B