Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Senior / Account Executive
new
Marketing
more communications agency

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
skuteczna komunikacja
Angielski
samodzielność
kreatywność
komunikatywność
odpowiedzialność
Opis stanowiska

Jesteśmy agencją specjalizującą się w zintegrowanej komunikacji firm, instytucji oraz marek. Łączymy świat PR-u, mediów społecznościowych i influencer marketingu. Od ponad 15 lat pomagamy naszym Klientom w realizacji celów komunikacyjnych oraz budowaniu rozpoznawalności i wizerunku marek. Obecnie do zespołu more communications agency poszukujemy osoby na stanowisko: Senior / Account Executive.

WYMAGANIA:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów komunikacyjnych (PR brandowy)
  • doświadczenie we współpracy z mediami
  • doświadczenie w realizacji komercyjnych kampanii z influencerami
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie
  • lekkie pióro - umiejętność tworzenia i redagowania jakościowych treści
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • doświadczenie w przygotowywaniu strategii komunikacji
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • odpowiedzialność, systematyczność oraz dbałość o detale
  • wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • samodzielna realizacja działań komunikacyjnych w ramach powierzonych projektów przy wsparciu PR Managera
  • przygotowywanie rekomendacji i planowanie działań komunikacyjnych
  • opracowywanie różnorodnych tekstów
  • współpraca z mediami oraz influencerami
  • pozyskiwanie wycen, tworzenie kosztorysów, harmonogramów, statusów projektów
  • bieżący, systematyczny kontakt z klientami
  • tworzenie cyklicznych raportów, analizowanie efektywności oraz wyciąganie wniosków z realizowanych działań
  • udział w przygotowywaniu strategii komunikacyjnych i prezentacji dla potencjalnych klientów agencji

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności poprzez udział w realizacji ciekawych projektów
  • otwartość na wdrażanie własnych pomysłów i rozwiązań
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość całkowitej pracy zdalnej (w tym piątki do godz. 15:00)
  • przyjazną atmosferę, partnerski i niekorporacyjny styl pracy

Prosimy o nieprzesyłanie CV osób nieposiadających doświadczenia w obszarze PR.

Prosimy o przesłanie CV przez przycisk Aplikuj.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Consulting & More Sp. z o.o. ("more communications agency") z siedzibą w Warszawie (02-904) przy ul. Bernardyńskiej 16c/147. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez more communications agency w celu realizacji procesu rekrutacyjnego znajduje się pod linkiem: https://tiny.pl/75lnp