• Wszystkie ofertyMyśleniceSprzedażInneSpecjalista ds. współpracy z Partnerami Handlowymi
    Specjalista ds. współpracy z Partnerami Handlowymi
    Sprzedaż
    Morele.net

    Morele.net

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    zaangażowanie

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Morele to lider polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z blisko 20-letnią historią obecności w branży. Wartości, które spajają naszą ponad 400 osobową załogę to otwartość, prawość, koleżeńskość, zorientowanie na cel i zaangażowanie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób do Działu Integracji Marketplace na stanowisko:

    Specjalista ds. Współpracy z Partnerami Handlowymi

    Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, jedynie pasji i chęci rozwoju – w zamian przekażemy ogromną wiedzę i cenne umiejętności, które wykorzystasz, pnąc się po szczeblach kariery w Morele.net. APLIKUJ!

    Zakres obowiązków:

    • Budowanie historii sprzedażowej u obecnych Partnerów,
    • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych,
    • Współpraca z Merchantami oraz ich dalszy onboarding,
    • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Merchantami poprzez e-mail oraz rozmowy telefoniczne, w celu budowania długotrwałych relacji i rozwiązywania bieżących kwestii operacyjnych,
    • Monitorowanie rynku i analiza konkurencji,
    • Prowadzenie rejestrów akwizycji w wewnętrznych systemach firmy,
    • Koordynacja procesu integracji,
    • Realizacja celów strategicznych i budowa pozytywnego wizerunku firmy.

    Poszukiwane kompetencje:

    • Łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz budować długotrwałe, pozytywne relacje,
    • Prowadzenie prezentacji dla klientów korporacyjnych i Partnerów jest dla Ciebie frajdą,
    • Cechuje Cię odpowiedzialność i pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki,
    • Potrafisz analizować dane i wyciągasz trafne wnioski, wykorzystując do tego m.in Excela,
    • Posiadasz umiejętność efektywnej realizacji celów,
    • Posiadasz doświadczenie w telemarketingu oraz w kontaktach z klientami i Partnerami w formie emailowej i przez telefon - mile widziane,
    • Posiadasz status studenta zaocznego - opcjonalnie.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku e-commerce,
    • Pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną,
    • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie hybrydowym 2/3,
    • System wynagrodzeń oparty o podstawę + premię,
    • Dowolną formę zatrudnienia: umowa zlecenie lub umowa o pracę,
    • Możliwość rozwoju i awansu do innych działów – rekrutacje wewnętrzne,
    • Pracę z rewelacyjnymi ludźmi, dla których praca to pasja,
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w centrum Krakowa.