Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

UX Ekspert
Marketing
Morele.net

UX Ekspert

Morele.net
Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Google Analytics
HotJar
Figma
UX/UI
Opis stanowiska

Morele to lider polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z blisko 20-letnią historią obecności w branży. Wartości, które spajają naszą ponad 400 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

Realizacja zaplanowanych celów, jest możliwa tylko wtedy, kiedy zespół tworzą zaangażowani i kompetentni ludzie – i takich właśnie szukamy! W związku z rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy osoby na stanowisko: UX Ekspert.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • zarządzanie produktami web i app, wśród których najważniejsza i największa jest platforma sprzedażowa morele.net
  • rozwój aplikacji mobilnej
  • wytyczanie kierunku rozwoju w/w produktów
  • poprawa współczynnika konwersji
  • optymalizacja istniejących funkcjonalności
  • analiza ruchu i zachowań na stronie
  • opracowywanie i wdrażanie strategii działań UX i UI
  • aktywne poszukiwanie, definiowanie oraz walidowanie miejsc do optymalizacji zgodnych z potrzebami użytkowników
  • formułowanie hipotez oraz testów A/B
  • samodzielne stanowisko z bliską współpracą z wieloma działami firmy, w tym przede wszystkim kilkoma działami marketingu oraz działami IT
  • prowadzenie projektów biznesowych i technologicznych
  • łączenie działań mających na celu usatysfakcjonowanie klienta końcowego (jak najprostsze i jak najszybsze zakupy) z działaniami mającymi na celu realizację celów biznesowych (wzrost współczynnika konwersji, a co za tym idzie, wzrost sprzedaży)

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • masz doświadczenia na podobnym stanowisku poparte mocnym portfolio
  • możesz pochwalić się realną i praktyczną wiedzą i doświadczeniem w zakresie projektowania UX oraz w analizie zachowań użytkowników
  • znasz narzędzia: Google Analytics, Hotjar, narzędzia do projektowania i prototypowania np., Figma
  • jesteś świadomy/a tego, na co pozwalają technologie front-endowe
  • wyróżniają Cię wysokie umiejętności analityczne
  • masz doświadczenie w zarządzaniu aplikacjami TWA
  • prowadziłeś/aś z sukcesem projekty w obszarach technologicznych
  • znasz współczesne trendy, zasady UX/UI oraz nieustannie szukasz lepszych rozwiązań i inspiracji
  • (mile widziane) doświadczenie we wdrażaniu i optymalizacji silników wyszukiwarki
  • (mile widziane) doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym zdobywanie wiedzy UI/UX z materiałów anglojęzycznych

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku e-commerce
  • współtworzenie strony morele.net, która od wielu lat znajduje się w topie największych i najlepszych stron ecommerce, a w których wciąż ma wiele obszarów do optymalizacji
  • praca z rewelacyjnymi ludźmi, którzy wspólnymi siłami budują najszybciej rozwijającą się firmę w polskiej branży e-commerce
  • praca w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną
  • dowolna forma umowy: umowa o pracę lub B2B
  • elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 07:00 a 10:00)
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i cennego doświadczenia
  • ciekawa i pełna wyzwań praca w biurze w centrum Krakowa z możliwością pracy zdalnej (2 dni pracy w biurze, 3 dni pracy zdalnej)