Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Koordynator Personelu ENG
new
Inne
MOTIVATED SP. Z O.O.

Poznań
5 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
prawo jazdy
Opis stanowiska

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także Pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej, logistycznej, a także innych.

Obecnie do naszego zespołu, poszukujemy doświadczonego Koordynatora Personelu z językiem angielskim.

Twój zakres obowiązków:

  • kompleksowe obsługa zatrudnionych Pracowników - zawieranie umów i aneksów, przedstawianie grafików pracy, weryfikacja nieobecności, konfliktów, zakwaterowania, wypadków, etc.,
  • analiza rynku i tworzenie bazy obiektów noclegowych na terenie całego kraju,
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami, Pracownikami, Kandydatami, dostawcami usług,
  • wsparcie w procesie wyceny miejsc zakwaterowania oraz badań lekarskich,
  • wsparcie w zakresie organizacji wdrożeń Pracowników u Klientów,
  • raportowanie zgodnie z przyjętymi założeniami.

Nasze wymagania:

  • znajomość języka angielskiego oraz polskiego w stopniu komunikatywnym,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • sumienność, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność nawiązywania relacji biznesowych,
  • umiejętność pracy przy udziale MS Office (Excel oraz Word).

To oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie – adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • dofinansowanie do karty sportowej oraz platformy do nauki języków obcych,
  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną,
  • narzędzia niezbędne do pracy – samochód służbowy, komputer oraz telefon.
5 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP