• Wszystkie ofertyChorzówSupportSpecjalista pierwszej linii wsparcia (k/m)
    Specjalista pierwszej linii wsparcia (k/m)
    Support
    Moto-Profil

    Moto-Profil

    Chorzów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Pierwsza linia wsparcia
    helpdesk
    Microsoft 365
    Microsoft Windows

    Mile widziane

    Support Ticketing System
    Angielski

    Opis stanowiska

    Kogo szukamy?

    Do Działu Wsparcia IT szukamy osób, które stawiają na rozwój i nieustanną aktualizację posiadanych kompetencji. Z nami rozwiniesz swoje kompetencje w obszarze IT!

    Jakie są wyzwania / zadania na stanowisku?

    • Wspieranie użytkowników w przypadku awarii systemów lub sprzętu IT
    • Weryfikowanie poprawności funkcjonowania systemów lub sprzętu IT
    • Wspieranie użytkowników w zakresie podstawowej obsługi systemu ERP
    • Przygotowanie stanowisk komputerowych
    • Podstawowa konserwacja oraz naprawa sprzętu komputerowego
    • Wsparcie przy wdrażaniu nowych projektów informatycznych
    • Przyjmowanie oraz rejestrowanie zgłoszeń od Klientów - pierwsza linia wsparcia technicznego
    • Przygotowywanie i dbanie o aktualność dokumentacji technicznych.

    Jakich kompetencji szukamy?

    • Dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows
    • Umiejętność instalacji i konfiguracji oprogramowania oraz sprzętu IT
    • Dobra znajomość budowy komputera
    • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z budową i działaniem sieci komputerowych
    • Dobra znajomość pakietu Microsoft 365
    • Odpowiedzialność, dokładność i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
    • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zdolność do skutecznej komunikacji z użytkownikami końcowymi o różnym poziomie technicznym
    • Zdolność do diagnozowania i rozwiązywania problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem, zarówno w trybie zdalnym, jak i na miejscu.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy na systemie ticketowym
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym.

    Co oferujemy?

    • Benefity w naszej firmie są zróżnicowane w zależności od formy zatrudnienia. Szczegóły i zakres do uzgodnienia - przed rozpoczęciem współpracy.
    • Stabilne zatrudnienie (forma współpracy do wyboru UoP/B2B/UZ)
    • Po 3 miesięcznym okresie wdrożenia oferujemy możliwość pracy zmianowej w godzinach: 6-14, 8-16, 14-22. Dodatkowo oferujemy płatne dyżury, co pozwoli Ci zwiększyć swoje wynagrodzenie.
    • Dobra atmosfera, spotkania integracyjne, współpraca i wsparcie zespołu IT
    • Możliwość rozwoju zawodowego (indywidualny program szkoleniowy)
    • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
    • Zniżki na części samochodowe
    • System kafeteryjny z benefitami, dofinansowanie posiłków, karta Multisport
    • Dofinansowanie do nauki języków obcych.