Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu
Inżynieria
MTA automatyka przemysłowa

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
elastyczność
kreatywność
Mile widziane
Uprawnienia SEP
rysunek techniczny
Friendly offer
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem infrastruktury zakładu (kotły parowe, agregaty wody lodowej, kompresory sprężonego powietrza, centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne, instalacje gazowe, instalacje elektryczne, stacje transformatorowe, instalacje C.O./C.W.))
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii
  • Bieżące naprawy i podstawowe przeglądy urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • Przestrzeganie programu higieny oraz procedur obowiązujących w zakładzie
  • Prowadzenie podstawowej dokumentacji zakładowej

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Podstawowa wiedza i praktyczne umiejętności z zakresu mechaniki, elektryki oraz instalacji technicznych
  • Umiejętność diagnozowania i usuwania usterek
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej i dokładność w realizacji zadań
  • Samodzielność w działaniu
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Uprawnienia SEP gr.1, gr.2 i Gr.3
  • Znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznyc