Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Account Manager - Social Media
new
Marketing
MullenLowe Warsaw

Warszawa
6 500 - 9 000 PLNNetto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
social media
marketing
digital
Opis stanowiska

MullenLowe Warsaw poszukuje Account Managera do projektów DIGITAL i SOCIAL MEDIA

Wymagania:

  • Minimum trzy lata doświadczenia w agencji interaktywnej lub marketingu zintegrowanego
  • Zaawansowana znajomość narzędzi digital i social media
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów digitalowych
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz utrzymania dobrych relacji z klientem
  • Kreatywność i otwarty umysł
  • Bardzo dobra organizacja pracy i punktualność
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie i zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Pracę w systemie hybrydowym i miesięczne „workation” w granicach europejskiej strefy czasowej
  • Współtworzenie kampanii digital dla największych marek
  • Możliwość kreowania i realizacji własnych pomysłów
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet świadczeń pracowniczych
6 500 - 9 000 PLN

Netto miesięcznie - Dowolna