Oferty
Asystent / Asystentka projektanta instalacji sanitarnych
Inżynieria

Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

CAD

Mile widziane

BIM

Opis stanowiska

Murapol Architects Drive S.A. jest pracownią projektową, której biura mieszczą się w 4 miastach Polski. Do zadań spółki należą usługi w zakresie akwizycyjnym, projektowym i inżynierskim wobec Grupy Murapol, która od 22 lat realizuje projekty w obszarze budownictwa wielorodzinnego w kilkunastu miastach Polski.

O Grupie Murapol:

22 lata na rynku deweloperskim

404 wzniesione budynki

26600 przekazanych mieszkań

600 pracowników i współpracowników

Oddziały w 18 miastach Polski

...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w sporządzaniu projektów instalacji sanitarnych
  • współuczestnictwo w analizie dokumentacji projektowej i kontrola przepływu dokumentacji
  • uzgodnienia projektów w urzędach i z gestorami sieci
  • koordynacja projektów z innymi branżami
  • analiza optymalizacja rozwiązań projektowych
  • optymalizacja kosztów instalacji wod-kan i c.o. na prowadzonych inwestycjach

Nasze wymagania

  • ukończenie studiów kierunkowych wraz z uzyskaniem tytułu magistra inżyniera
  • bardzo dobra znajomość środowiska CAD oraz programów branżowych
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz konstruktywnego myślenia
  • elastyczność działania w zmieniających się warunkach

  • znajomość oprogramowania BIM

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży
  • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów
  • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych
  • wymagające, ale przyjazne środowisko pracy
  • szkolenia specjalistyczne
  • jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego