• Wszystkie ofertyBielsko-BiałaInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier Budowy w Dziale Badań i Rozwoju
    Inżynier Budowy w Dziale Badań i Rozwoju
    Inżynieria
    MURAPOL REAL ESTATE S.A.

    Bielsko-Biała
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    CAD
    Ms office

    Opis stanowiska

    O Grupie Murapol:

    22 lata na rynku deweloperskim

    404 wzniesione budynki

    26600 przekazanych mieszkań

    600 pracowników i współpracowników

    Oddziały w 18 miastach Polski

    ...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi

    Twój zakres obowiązków

    • Współuczestnictwo w tworzeniu wytycznych w obszarach projektowych i budowlanych
    • Optymalizacja obecnie stosowanych rozwiązań technologicznych
    • Poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych, funkcjonalnych w zakresie nowych technologii wykorzystywanych w budownictwie
    • Analiza dokumentacji technicznej
    • Analiza kosztów oraz analiza opłacalności nowych technologii wykorzystywanych w budownictwie
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie wyceny nowych technologii
    • Optymalizacja materiałowa pod kątem spełniania obowiązujących ustaw i wytycznych
    • Bieżące podnoszenie znajomości wszystkich przepisów branżowych, instrukcji i procedur wewnętrznych dotyczących powierzonego odcinka pracy, oraz doskonalenie umiejętności praktycznego ich zastosowania
    • Dokładne i terminowe wykonywanie zadań i obowiązków wynikających z powierzonego zakresu pracy zgodnie z poleceniami przełożonego
    • Bieżąca aktualizacja wyników pracy w systemie Lotus Notes
    • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego, związanych merytorycznie z zajmowanym stanowiskiem pracy, a nieujętych w opisie

    Nasze wymagania

    • Studia I stopnia inżynierskie o profilu budowlanym
    • Znajomość programów CAD oraz programów pakietu MS Office; podstawowa wiedza inżynierska, podstawowa znajomość procesu budowlanego, umiejętność czytania dokumentacji techniczno - budowlanej
    • Niezbędna samodzielność. Praca samodzielna, podporządkowana przełożonemu - samodzielne planowanie i organizowanie pracy, ustalanie priorytetów, przystosowanie bieżących planów do sytuacji i zmieniających się okoliczności pod kierownictwem przełożonego

    Mile widziane

    • Studia o profilu architektonicznym, studia II stopnia o profilu budowlanym
    • Praktyczne doświadczenie w procesie budowlanym oraz w sporządzaniu dokumentacji techniczno - budowlanej
    • Znajomość programów SketchUp oraz Revit

    To oferujemy

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży
    • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów
    • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych
    • wymagające, ale przyjazne środowisko pracy
    • szkolenia specjalistyczne
    • jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego