Oferty
Kierownik Kontraktu
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

prawo budowlane

kontraktowanie

Opis stanowiska

Partner S.A. jest generalnym wykonawcą inwestycji w Grupie Murapol. Obecnie realizuje 34 projektów wielorodzinnych o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 300 tys. m2.

O Grupie Murapol:

22 lata na rynku deweloperskim

404 wzniesione budynki

26600 przekazanych mieszkań

600 pracowników i współpracowników

Oddziały w 18 miastach Polski

...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi

Twój zakres obowiązków

  • realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem
  • ofertowanie poszczególnych prac budowlanych, poszukiwanie potencjalnych wykonawców, negocjowanie cen i warunków umowy z wykonawcami
  • prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy
  • uzyskiwanie i przygotowanie dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosku o Pozwolenie na użytkowanie oraz gromadzenie dokumentacji dla Zarządcy w związku z przekazaniem zakończonej inwestycji
  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w kontraktowaniu inwestycji mieszkaniowych lub komercyjnych
  • znajomość Prawa Budowlanego, znajomość procesów formalno – prawnych związanych z realizacją inwestycji mieszkaniowych- rekomendowane
  • wykształcenie wyższe, rekomendowany profil budowlany
  • umiejętności negocjacyjne
  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie
  • umiejętność wyznaczania priorytetów

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży;
  • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów;
  • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych;
  • wymagające, ale przyjazne środowisko pracy;
  • szkolenia specjalistyczne;
  • jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego.