Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Marketing & Event Manager
Marketing
MUVLab Yoga Studio

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
marketing
eventy
social media
kreatywność
samodzielność
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Poszukujemy:

Dołącz do naszego zespołu jako Marketing & Event Manager i współtwórz z nami markę MUVLab! Szukamy kreatywnego stratega marketingowego z doświadczeniem w prowadzeniu eventów dla klientów indywidualnych i biznesowych

Twoje zadania:

  • Opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej, która promuje nasze usługi i buduje zaangażowanie społeczności.
  • Planowanie i organizacja wydarzeń, warsztatów i seminariów, które inspirują do zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego.
  • Zarządzanie naszymi kanałami komunikacji, w tym stroną internetową, mediów społecznościowych i newsletterem.
  • Współpraca z zespołem instruktorów jogi w celu stworzenia spójnej oferty i komunikacji marketingowej.
  • Analiza wyników działań marketingowych i dostosowywanie strategii w oparciu o zebrane dane.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale marketingu lub organizacji wydarzeń (preferowane doświadczenie w branży wellness lub fitness).
  • Znajomość narzędzi i strategii marketingowych, w tym marketingu internetowego i mediów społecznościowych.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
  • Kreatywność, samodzielność i zdolność pracy w zespole.
  • Pasja do jogi

Oferujemy:

  • Pracę w inspirującym środowisku, gdzie zdrowie i równowaga są wartościami nadrzędnymi.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Motywujące wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.