• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańMarketingMarketingBrand Manager
    Brand Manager
    new
    Marketing
    MyBestPharm S.A.

    3 051 - 3 559 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    marketing

    PM

    influencer marketing

    e-commerce

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Do zespołu MyBestPharm poszukujemy Brand Managera z doświadczeniem w markach e-commerce. Jeżeli jesteś gotowy na szybki rozwój, pracę w dynamicznym, innowacyjnym środowisku, doskonale poruszasz się w świecie social mediów i chcesz kreować trendy w branży -

    👉 MyBestPharm to połączenie medycznej wiedzy, pasji tworzenia i wrażliwości na Twoje potrzeby. Stworzyliśmy preparaty, które z obietnic tworzą efekty.

    Twój zakres obowiązków:

    • Rozwijanie oraz wdrożenie strategii marketingowej w kategorii suplementy diety premium
    • Odpowiedzialność za komunikację marki we wszystkich kanałach komunikacji i sprzedaży
    • Dbanie o spójność marki we wszystkich punktach styku z klientem
    • Współpraca z działami, które odpowiadają za: rozwój produktów, sprzedaż, obsługę klienta, marketing operacyjny i analitykę
    • Analizowanie rynku, konkurencji, śledzenie trendów, dobrych praktyk i konstruowanie analiz wraz z wnioskami co do sugerowanych akcji sprzedażowych i PR-owych
    • Współpraca z zewnętrznymi doradcami, agencjami marketingowymi, domami mediowymi oraz innymi partnerami w zakresie usług marketingowych
    • Raportowanie wdrożonych działań z zakresu planów i strategii marketingowej do managementu
    • Nadzorowanie przygotowań materiałów marketingowych i promocyjnych, w tym również planowanie i nadzór realizacji sesji zdjęciowych i video
    • Odpowiedzialność za terminowanie wykonanie projektów zespołu marketingowego

    Nasze wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Brand Manager w markach e-commercowych
    • Doświadczenie w obszarze marketingu digital - social media/influencer marketing
    • Umiejętność planowania działań marketingowych na podstawie danych i trendów
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność zarządzania projektami
    • Znajomość rynku i nowoczesnych rozwiązań marketingowych
    • Zorientowanie na sprzedaż oraz działania strategiczne
    • Umiejętność efektywnej pracy w zespole
    • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
    • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
    • Znajomość języka angielskiego na min. Poziomie B2
    • Innowacyjność i kreatywność w działaniu
    • Mile widziana znajomość rynku suplementów, kosmetyków

    Co oferujemy:

    • stabilną pracę w szybko rozwijającej się marce własnej e-commerce
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • możliwość realnych awansów
    • roczny budżet na szkolenia, kursy
    • zniżki na produkty firmowe
    3 051 - 3 559 USD

    B2B