• Wszystkie ofertyKędzierzyn-KoźleMarketingMarketingInfluencer Marketing Manager
    Influencer Marketing Manager
    new
    Marketing
    MyBestPharm S.A.

    Kędzierzyn-Koźle
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    e-commerce

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Interesujesz się światem influencer marketingu? Znasz obecne trendy w mediach społecznościowych i chcesz rozwijać się w tej branży?

    Idealnie się składa, ponieważ wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy i poszerzaniem portfolio produktów do działu influencer marketingu poszukujemy osoby, która wesprze nasz zespół w realizacji kampanii marketingowych z udziałem influencerów :)

    Twoje obowiązki:

    • Aktywne poszukiwanie nowych influencerów pasujących do profilu marki.
    • Przeprowadzanie kampanii z influencerami od pierwszego kontaktu, przez ustalenie warunków współpracy, plan działania, aż po analizę ROI w oparciu o wewnętrznie przyjętą strategie.
    • Zarządzanie relacjami z influencerami.
    • Rozwój marki w mediach społecznościowych i nie tylko.
    • Zarządzanie kampaniami z influencerami na takich platformach jak: Instagram, Facebook, YouTube, TikTok, Snapchat itp.
    • Tworzenie raportów o współpracy, wykorzystując kluczowe wskaźniki efektywności i wskazując obszary do poprawy.

    Nasze oczekiwania:

    • Posiadasz doświadczenie dziedzinie influencer marketingu i/lub PR.
    • Znajomość trendów i mediów społecznościowych.
    • Umiejętność korzystania z narzędzi analitycznych i interpretacji danych.
    • Kreatywne myślenie, silne umiejętności komunikacyjne, organizacyjne.
    • Umiejętności negocjacyjne
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
    • Mile widziane wykształcenie z zakresu marketingu/PR lub e-commerce, doświadczenie/znajomość branży beauty.

    Co oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie.
    • Praca zdalna.
    • Darmowe produkty do testów każdego miesiąca.
    • Elastyczność pod kątem formy zatrudnienia - UoP lub B2B
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia.
    • Wysoki poziom odpowiedzialności i swobody decyzyjnej już od pierwszego dnia.
    • Udział w dwóch corocznych spotkaniach integracyjnych zespołu.
    • Możliwość poszerzania swoich kompetencji w dynamicznie rozwijającej się firmie.