Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Social Media & Content Manager
new
Marketing
MyBestPharm S.A.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
social media
Monitorowanie trendów
analizowanie wyników
community management
social listening
j. polski
narzędzia analityczne
praca w zespole
Opis stanowiska

Firma MyBestPharm, lider w branży sprzedaży suplementów diety, poszukuje do swojego zespołu kreatywnego i zaangażowanego Social Media & Content Managera.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu treściami marek na platformach społecznościowych, w tym prowadzenie kont brandów w social mediach (minimum 3 lata)
  • Umiejętność tworzenia skutecznych strategii komunikacji online
  • Znajomość narzędzi analitycznych do monitorowania wyników działań w mediach społecznościowych
  • Doskonała znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie oraz łatwość tworzenia wartościowych tekstów,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji
  • Kreatywność, znajomość aktualnych trendów oraz umiejętność generowania innowacyjnych pomysłów
  • Realizowanie celów biznesowych poprzez zwiększenie zasięgów, wzrost zaangażowania odbiorców oraz przeprowadzanie zleconych kampanii sprzedażowych

Obowiązki:

  • Planowanie, tworzenie i publikowanie treści na platformach  społecznościowych (Instagram, Facebook) w zróżnicowanych formatach
  • Monitorowanie trendów w mediach społecznościowych i bieżące dostosowywanie strategii komunikacji do potrzeb
  • Analiza wyników działań w mediach społecznościowych i raportowanie, dostosowywanie strategii do zmieniających się warunków rynkowych
  • Stała współpraca z zespołem marketingowym w realizacji celów sprzedażowych
  • Tworzenie angażujących i atrakcyjnych treści, które przyciągną uwagę naszej grupy docelowej
  • Community management & social listening, czyli utrzymywanie kontaktu ze społecznością w wiadomościach prywatnych wysyłanych do marki oraz włączanie wniosków do bieżącej strategii

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie - umowa o pracę lub b2b - Ty decydujesz.
  • Możliwa praca zdalna lub hybrydowa
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wysoki poziom odpowiedzialności i swobody decyzyjnej już od pierwszego dnia.
  • Spotkania integracyjne.
  • Bezpłatne produkty raz w miesiącu
  • Laptop i telefon służbowy